11.2.2024
První zápasy nadstavbové části jsme odehráli na domácí palubovce

USK Praha vs. Žabiny Brno - 57:69

V prvních zápasech nadstavby jsme se střetli týmy z Brna. V sobotu jsme odehráli těžké utkání se Žabinama. Bohužel se na nás projevila nervozita a důležitost tohoto utkání a absolutně jsme nezachytili začátek utkání. Soupeřky po 3 minutách vedly 7:2 a my se potřebovali uklidnit timeoutem. V dalším průběhu první čtvrtiny jsme už hráli vyrovnanou partii. Bohužel vždycky když jsme náskok Žabin stáhli na přijatelný počet bodů, tak soupeřky trefily trojku a tím náš nápor zastavily. My jsme v zápase vyhráli pouze třetí čtvrtinu a to na výhru nestačilo. Mrzet nás může především 16!!nedaných trestných hodů.

USK Praha vs. KP Brno - 99:33

V neděli nás čekal druhý brněnský tým KP Brno. Tento zápas jsme měli v jasné režii od začátku až do konce. Konečný výsledek 33:99 hovoří za vše.

Za 14 dní odehrajeme pouze sobotní utkání s SBŠ Ostrava a opět to bude na domácí palubovce. Nedělní zápas s Hradcem je na žádost soupeřek odložen na březen.