7.1.2024
V novém roce si připisujeme po jedné výhře a jedné prohře

USK Praha vs. HB Basket Praha - 49:59

Na domácí palubovce jsme o tomto víkendu přivítali favority naší skupiny. Sobotním soupeřem byl tým HB Basket Praha. V prvním poločase jsme se soupeřkami hráli solidní basket. Bohužel zlom přišel ve 3/4, kdy nás soupeř přehrál v rychlém protiútoku po našich ztrátách. Tuto desetiminutovku jsme prohráli v poměru 5:21 a o vítězi bylo víceméně rozhodnuto. My se ale nevzdali a poslední čtvrtku jsme vyhráli 20:6.

USK Praha vs. Tygři Praha - 58:42

Extrémně vydařený vstup měla naše děvčata proti týmu Tygři Praha. Soupeř sice po úspěšném prvním útoku zápasu vyhrával 3:0, ale to bylo z jeho strany všechno. Náš tým nedovolil Tygrům následujících 8 minut skórovat a naopak my jsme pod naším košem úřadovaly. Šnůra 22 bodů mluví za vše. Zápas byl rozhodnutý po první čtvrtce, která nakonec skončila 24:6. V zápase jsme prohráli pouze poslední čtvrtinu, jinak jsme byli jasně lepším týmem. Děvčata zaslouží především za nedělní výkon pochvalu. Tato výhra je pro nás velmi cenná do dalších bojů o MČR. Zároveň děkujeme fanouškům za podporu! Za 14 dní hrajeme opět na domácí palubovce. Našimi soupeři budou Basket Slovanka a Ústí nad Labem.