22.1.2024
Poslední 2 zápasy základní skupiny celostátní ligy U17

Předposlední lednový víkend jsme odehráli poslední 2 zápasy základní skupiy celostátní ligy U17 B.

V sobotu jsme vysoko přehráli Slaný. Holky zahrály jeden z nejlepších zápasů sezóny, hrály kolektivně, v obraně pozorně, od začátku zápasu měly tempo ve svých rukách. Zvítězili jsme vysoko 43:91.

V neděli jsme zvítězili nad Berounem 69:44. Do zápasu jsme vstoupili dobře, v poločase jsme vedli již docela vysokým rozdílem, ale ve třetí čtvtině jsme úplně přestali hrát, 6 minut jsme nebyli schopní dát koš ( je pravda, že soupeř posvavil zónu a některé hráčky se s tím setkaly poprvé) a nedařilo se nám vůbec zkoncentrovat v obraně, soupeř si v jednom útoku třeba 4 x doskočil balón. Ve čtvrté čtvrtině jsme zlepšili obranu a nepřipustili jsme drama. Zvítězili jsme 69:44.

Těmito dvěma výhrami jsme si upevnili druhé místo v tabulce a tím postoupili do finálové skupiny v boji o extraligu, ale především si zajistili kvalitní zápasy.