26
03

O postupujícím rozhodne až 5. utkání.

První dvě utkání na Folimance jsme potvrdily roli favorita a přesvědčivě vyhrály, přestože do hry již nezasáhla Kamila, která skončila s mononukleózou v nemocnici a Andy pro dlouhodobé problémy s achilovkami.
24
02

Vítězství v posledních utkáních základní části

Dvě vítězná utkání s Nuslemi a Slovankou nám zajistila postup do play-off z prvního místa.
11
02

Na Moravě obě utkání vítězná, před posledním kolem již jasné 1. místo v tabulce

Družstvo Havířova nás nepřekvapilo a hrálo prakticky celé utkání zonovou obranu. V 1. čtvrtině jsme dovolily soupeřkám vstřelit jen 10 bodů. V Ostravě jsme nastupovaly již bez Karolíny a Renaty, které odcestovaly ihned po utkání, aby mohly v neděli nastoupit za VŠ Praha.
26
01

Dvě cenná vítězství

O víkendu jsme přivítaly na domácí palubovce 8. tým z tabulky TRUTNOV a 4. tým z HRADCE KRÁLOVÉ. Obě utkání jsme vyhrály a zvláště vítězství se silným celkem z Hradce je velmi cenné.
12
01

Z Brna bez vítězství

O minulém víkendu nastoupilo naše družstvo na palubovkách silných brněnských celků – Valosunu a Frisca. Vzhledem k tomu, že již základní soutěž vstupuje do své závěrečné části, bylo jasné, že nás čekají náročná utkání, protože každé družstvo se nyní snaží vylepšit či zajistit svoji pozici před play off. Bohužel jsme obě utkání prohrály. Na průběhu utkání se však výrazně projevily organizačně technické problémy v klubu a zranění a nemoci. Důsledek toho byl, že k sobotnímu utkání na Valosunu nastoupilo družstvo pouze s 8 hráčkami (z nich dvě byly doslova vytaženy z postele) a team neměl k dispozici hráčky, které hrají v lize žen za VŠ Praha. I přes tyto dvě nepříjemné prohry si stále držíme první místo a máme osud základní části stále „ve svých rukou“ – nemůžeme si však již dovolit žádné zakolísání.
15
12

Dvě vítězství na domácí palubovce.

O tomto víkendu jsme přivítaly na Folimance velmi silný celek Sparty a družstvo Karlových Varů. Zvláště vítězství se Spartou je cenné, protože jde o tým aspirující na přední místo v tabulce i celé soutěži. Obě utkání jsme měly od prvních minut pod kontrolou a mohly si tak zahrát vsechny hráčky.
12
12

Dvě vítězství na Slovance a Nuslích

O víkendu 28. - 29. 11. jsme odehráli další dvě kola extraligy starších dorostenk. Na půdě pražských soupeřů jsme vydřeli dvě vítězství.
19
11

Extraliga starších dorostenek BK Strakonice

V dalším kole jsme na domácí palubovce přivítaly celek BK Strakonic
16
11

Extraliga starších dorostenek SBŠ Ostrava a Start Havířov

O víkendu jsme přivítaly nováčky extraligy starších dorostenek SBŠ Ostrava , která se po několika letech do nejvyšší soutěže vrátila a úplného nováčka Start Havířov, který nás svými výkony určitě překvapuje a nebude pro nikoho lehkým soupeřem. Samy jsme se o tom přesvědčily.
21
10

Dvě domácí vítězství nad Brny

O víkendu jsme na naší palubovce přivítaly silné týmy z Brna. V sobotu k nám přijel těžký soupeř Frisca Siky Brno, v neděli pak Valosun Brno.
USK Futures PRAHA Nadace ČEZ

Nadcházející utkání

28.
zář
USK Praha
Levhartice Chomutov
29.
zář
USK Praha
Sluneta Ústí n.L.

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

1.
BA Sparta Praha
0
2.
USK Praha
0
3.
Žabiny Brno
0
4.
KP Brno
0
5.
Loko Trutnov
0
6.
Sokol H. Králové
0
7.
SBŠ Ostrava
0
8.
HB Basket
0
9.
Sluneta Ústí n.L.
0
10.
Levhartice Chomutov
0
11.
Tygři Praha
0
12.
Basket Ostrava
0

Tréninky

pondělí
Královka 16:00-17:30
úterý
Královka 16:00-17:30
čtvrtek
Královka 16:00-17:30
pátek
Královka 16:00-17:30

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová
Alžbeta Chovancová