11
02

Na Moravě obě utkání vítězná, před posledním kolem již jasné 1. místo v tabulce

Družstvo Havířova nás nepřekvapilo a hrálo prakticky celé utkání zonovou obranu. V 1. čtvrtině jsme dovolily soupeřkám vstřelit jen 10 bodů. V Ostravě jsme nastupovaly již bez Karolíny a Renaty, které odcestovaly ihned po utkání, aby mohly v neděli nastoupit za VŠ Praha.
26
01

Dvě cenná vítězství

O víkendu jsme přivítaly na domácí palubovce 8. tým z tabulky TRUTNOV a 4. tým z HRADCE KRÁLOVÉ. Obě utkání jsme vyhrály a zvláště vítězství se silným celkem z Hradce je velmi cenné.
12
01

Z Brna bez vítězství

O minulém víkendu nastoupilo naše družstvo na palubovkách silných brněnských celků – Valosunu a Frisca. Vzhledem k tomu, že již základní soutěž vstupuje do své závěrečné části, bylo jasné, že nás čekají náročná utkání, protože každé družstvo se nyní snaží vylepšit či zajistit svoji pozici před play off. Bohužel jsme obě utkání prohrály. Na průběhu utkání se však výrazně projevily organizačně technické problémy v klubu a zranění a nemoci. Důsledek toho byl, že k sobotnímu utkání na Valosunu nastoupilo družstvo pouze s 8 hráčkami (z nich dvě byly doslova vytaženy z postele) a team neměl k dispozici hráčky, které hrají v lize žen za VŠ Praha. I přes tyto dvě nepříjemné prohry si stále držíme první místo a máme osud základní části stále „ve svých rukou“ – nemůžeme si však již dovolit žádné zakolísání.
15
12

Dvě vítězství na domácí palubovce.

O tomto víkendu jsme přivítaly na Folimance velmi silný celek Sparty a družstvo Karlových Varů. Zvláště vítězství se Spartou je cenné, protože jde o tým aspirující na přední místo v tabulce i celé soutěži. Obě utkání jsme měly od prvních minut pod kontrolou a mohly si tak zahrát vsechny hráčky.
12
12

Dvě vítězství na Slovance a Nuslích

O víkendu 28. - 29. 11. jsme odehráli další dvě kola extraligy starších dorostenk. Na půdě pražských soupeřů jsme vydřeli dvě vítězství.
19
11

Extraliga starších dorostenek BK Strakonice

V dalším kole jsme na domácí palubovce přivítaly celek BK Strakonic
16
11

Extraliga starších dorostenek SBŠ Ostrava a Start Havířov

O víkendu jsme přivítaly nováčky extraligy starších dorostenek SBŠ Ostrava , která se po několika letech do nejvyšší soutěže vrátila a úplného nováčka Start Havířov, který nás svými výkony určitě překvapuje a nebude pro nikoho lehkým soupeřem. Samy jsme se o tom přesvědčily.
21
10

Dvě domácí vítězství nad Brny

O víkendu jsme na naší palubovce přivítaly silné týmy z Brna. V sobotu k nám přijel těžký soupeř Frisca Siky Brno, v neděli pak Valosun Brno.
07
10

První dvě vítězství

První dvě vítězná utkání v Kralových Varech a na Spartě
05
10

Extraliga starších dorostenek - prognózy před začátkem sezóny

Probasket/Jiří Hofírek V loňské sezóně byl suverénem tým Hradce Králové, když kompletní základní pětka byla základní pětkou i v juniorské reprezentaci. Týmy Valosunu, Strakonic i Trutnova však jasnému favoritovi ve Final Four pěkně zatopily a Hradec vybojoval zlato až v prodloužení finálového utkání s Valosunem. Kdo bude ve dvanáctičlenné extralize, která se hraje stále stejným systémem (základní část + osmičlenné play-off a následně Final Four, poslední čtyři týmy bojují o dvě místa v extralize, 11. a 12. tým sestupuje do baráže), slavit letos?
USK Futures PRAHA Nadace ČEZ

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Královka 16:00-17:30
úterý
Královka 16:00-17:30
čtvrtek
Královka 16:00-17:30
pátek
Královka 16:00-17:30

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová
Alžbeta Chovancová