22.11.2010
Dvě výhry na domácí půdě...

USK PRAHA : BASKET SLOVANKA 66:57 (17:9, 29:25, 43:44)

Utkání proti Slovance jsme si zdramatizovaly samy, o vedení až 10 bodů jsme přišly odevzdanými míči soupeři, který nás trestal. Nedokázaly jsme se vyrovnat s presinkem soupeře a tak po odevzdaných balonech jsme dopustily vyrovnané utkání. V sedmé minutě třetí čtvrtiny  vedl soupeř až o 7 bodů a karty se obracely na stranu Slovanky. Pak velmi dobře zabojovala Naďa Salačová a vrátila nás svými vybojovanými míči a proměněnými koši zpátky do zápasu. Vyrovnaný zápas byl až do deváté minuty čtvrté čtvrtiny, kdy na tabuli svítilo skóre 58:56 v náš prospěch. V závěrečné minutě se prosadila úspěšnými trestnými hody Kamila Selucká s Naďou Salačovou a potvrdily naše vítězství.

Body: Selucká 25, Salačová 14, Pudláková 13, Borovenová 6, Plačková 4, Matulková 2,Kvapilová 2

USK PRAHA : SOKOL NUSLE   96:47  (24:6, 51:17,77:37)

Jasnou výhru od začátku utkání trochu pošramotila obrana v druhém poločase. Hráčky si uvědomovaly velký náskok, který měly do poločasu a tak polevení v obranné činnosti umožnilo družstvu Nuslí skórovat a dát 47 bodů. Nic méně dvě výhry o víkendu jsou pro nás velice cenné a snad nabudí hráčky do dalších bojů.

GRATULUJEME!

Body: Pudláková 22, Elhotová 18, Vyoralová 17, Salačová 9, Vondráčková 9, Bakajsová 5, Selucká 4, Vejsadová 4, Borovenová 3, Matulková 2, Plačková 2, Vrkočová 1