Dvě cenná vítězství

26.1.2010 | U19
O víkendu jsme přivítaly na domácí palubovce 8. tým z tabulky TRUTNOV a 4. tým z HRADCE KRÁLOVÉ. Obě utkání jsme vyhrály a zvláště vítězství se silným celkem z Hradce je velmi cenné.

V sobotu jsme s hráčkami z Trutnova vedly celé utkání a na palubovku se dostalo všech 12 hráček.

V neděli jsme nastupovaly proti silnému celku z Hradce, který již tradičně sbírá v této kategorii medaile a je i letos aspirantem na účast ve final four.

Ač jsme věděly, že cesta k vítězství vede jen přes perfektní a zodpovědnou obranu a soustředěné doskakování, tak právě tyto dvě činnosti v 1. čtvrtině nebyly naší silnou stránkou. Ve 2. čtvrtině došlo k postupnému zlepšení a tento úsek hry jsme vyhrály 15:4. Druhý poločas jsme si již náskok udržovaly a dovedly utkání do vítězného konce.

USK PRAHA – KARA TRUTNOV 86:58 (26:13, 21:8, 26:22, 13:15)

Body: Sládková 18, Elhotová 16(trojky 2), Vyoralová 14, Pudláková 11, Svobodová 8, Bakajsová 5, Selucká 4, Medunová 4, Hořejší 4, Plačková 2