11.11.2008
O víkendu se naše extraligové starší dorostenky představily poprvé v sezoně na domácí palubovce a podařilo se nám urvat první výhru v sezoně.

V sobotním utkání proti Spartě jsme odehrály slušně první polovinu utkání, kterou jsme vyhrály 41:30, ale ve 3. a 4. čtvrtině jsme přestaly hrát aktivně a opět plnit taktické pokyny a výsledkem byla naprosto zbytečná porážka o 2 body, kdy jsme totálně nezvládly koncovku a také jsme doplatily na vysoký počet faulů - 4 vyfaulované hráčky. V utkání se bohužel projevila naše největší slabina - špatná týmová obrana a malá bojovnost. Do nedělního utkání jsme nastoupily přeci jen s větší agresivitou, po zbytečně nervózní první čtvrtině, kterou jsme prohrály o 2 body, jsme zrychlily hru a přitvrdily v obraně a výsledkem bylo poločasové vedení o 7 bodů. Ve druhém poločase se dařilo plnit vše, co se domluvilo v šatně a po velmi dobrém výkonu jsme soupeře ze Sokolova smetly z palubovky rozdílem 40 bodů, kdy jsme dosáhly i populární "stovky", kterou trefila Janča Součková. USK Praha - BA Sparta 70 : 72 (23:15, 18:15, 17:25, 12:17) Střelci: Renďa Pudláková 24, Domča Běhalová 12, Terka Vyoralová 11, Pája Gotthardtová 8, Barča Jůzová 7, Kamča Selucká 3, Kája Elhotová 3, Lenka Kozáková 2 USK Praha - BCM Sokolov 101 : 62 (21:23, 28:20, 28:11, 24:8) Střelci: Renďa Pudláková 21, Kája Elhotová 20, Terka Vyoralová 17, Barča Jůzová 9, Aneta Plačková 8, Lenka Kozáková 8, Domča Běhalová 8, Lucka Menšíková 6, Janča Součková 4