Třetí díl finále je na programu v Brně
25.4.2008 | Ženy A

V těžké pozici se ocitly basketbalistky ZVVZ USK Praha. Ve finálové sérii play-off Trocal ŽBL prohrávají s obhájkyněmi titulu z Brna už 0:2 na zápasy, navíc třetí duel, který je na pořadu v neděli odpoledne, se odehraje na palubovce Gambrinusu.
3. ZÁPAS FINÁLE TROCAL ŽBL
Gambrinus Brno – ZVVZ USK Praha
(27. 4. v 16.30)
Zatímco o osudu prvního střetnutí v Brně se rozhodlo až v závěrečných vteřinách, středeční zápas v Praze byl vyrovnaný pouze v prvním poločase. Brzy po přestávce nám totiž soupeřky utekly do dvouciferného vedení a to si pak v dalším průběhu navzdory viditelné snaze ZVVZ USK ještě zápas zdramatizovat pohlídaly.
Nemá trenér Lubor Blažek obavy, že bude jeho svěřenkyním za nepříznivého stavu 0:2 trochu chybět motivace a víra v možný úspěch?
"To se samozřejmě může stát, že bude motivace chybět, ale já se domnívám, že všichni uděláme všechno pro to, abychom sérii dohráli se ctí," slíbil kouč ZVVZ USK. "Je pravda, že hráčky byly po středeční porážce otrávené, ale já věřím, že to žádná z nich nevypustí."
19.6.2025 | Ženy A
Vítězný čtvrtek pro hráčky USK
18.6.2025 | Ženy A
Povedený start Francouzek
17.6.2025 | Ženy A