Na DSK až v neděli

8. KOLO EXCELSIOR ŽBL:
DSK Basketball - ZVVZ USK Praha
(neděle 30. 10. v 17 hodin)
Oba týmy na sebe již narazily, na začátku října v předehrávce 19. kola. Na Folimance jsme dle očekávání jednoznačně dominovali a karlínský tým jsme zdolali suverénně 100 ku 32. Střelecky se nejvíce dařilo DeLishe Milton-Jones, autorce 23 bodů, Anna Montaňana jich přidala 17 a Eva Vítečková 16.
Svěřenkyně trenérů Lubora Blažka a Ivana Beneše by měly být dobře naladěny i proto, že uprostřed týdne zvládly svůj třetí euroligový zápas v základní skupině a získaly první vítězství. Z palubovky litevského Kaunasu přivezly výhru 80:70.
Více čtěte zde: Máme první výhru!
Pokud jde o našeho soupeře, mezi jeho klíčové postavy patří pivotka Irena Špirková (9,5 bodu + 9,9 doskoku), rozehrávačka Alena Huňková (8,4 bodu), křídelnice Kateřina Čiperová (7,4 bodu) či další podkošová hráčka Adéla Věchtová (6,1 bodu + 6 doskoků).