ZVVZ USK letí na turnaj do Jekatěrinburku
8.10.2009 | Ženy A

Třídenního mezinárodního turnaje v Jekatěrinburku se od pátku do neděle zúčastní basketbalistky ZVVZ USK Praha. Není pochyb o tom, že je čekají velice náročné zápasy, neboť postupně změří síly s výběrem USA, domácím Jekatěrinburkem a Šoproní!
"Do Ruska odlétáme dnes ve 4 hodiny odpoledne, zpět se vrátíme v pondělí v 6 ráno," upřesnila nejbližší program našeho A-týmu Klára Borůvková.
O tomto víkendu měly hráčky v modrožlutých dresech odehrát utkání 4. kola Ženské basketbalové ligy proti Karlovým Varům. Na kdy je stanoven náhradní termín? "Zápas byl přesunut na 22. 10., začne v 18 hodin," odpověděl manažer Marek Kučera.
Informace o tom, jak si hráčky ZVVZ USK vedou na kvalitně obsazeném turnaji v Jekatěrinburku, naleznete každý den na www.uskbasket.cz.
21.6.2025 | Ženy A
Suverénní Francie
20.6.2025 | Ženy A
LVICE PODRUHÉ VÍTĚZNĚ
19.6.2025 | Ženy A