Fenerbahce Istanbul (TUR) - ZVVZ USK Praha (CZE)     65:77 (12:27, 23:21, 13:20, 17:9)

Pátek rozhodl o všech čtyřech postupujících do Final 4
Včerejší druhé kolo čtvrtfinále EuroLeague Women rozhodlo o finálové čtveřici, která se utká o titul 12. – 14. 4. 2019. Poprvé od roku 2011 se rozhodlo ve všech čtyřech duelech o postupujících týmech, aniž by se muselo odehrát třetí rozhodující utkání a všechny série skončily 2:0.
Basketbalistky ZVVZ USK Praha postoupily přes Fenerbahce do Final Four
Basketbalistky USK Praha ovládly i druhé čtvrtfinálové utkání Evropské ligy proti Fenerbahce a po dvou letech postoupily do semifinále. Vítězky soutěže z roku 2015 dnes v Istanbulu uspěly 77:65 a po úterní domácí výhře 76:54 zvítězily 2:0 na zápasy. Na závěrečném turnaji si o finále zahrají s lepším z dvojice Dynamo Kursk - Polkowice.
Do Istanbulu odlétáme za stavu 1:0
Basketbalistky ZVVZ USK Praha předvedly parádní výkon na domácí palubovce, kde přehrály soupeřky z Fenerbahce 76:54. Zápas měly od začátku ve svých rukách a od prvních minut nezaváhaly ani v jedné čtvrtině. Ujaly se tak vedení ve čtvrtfinálové sérii 1:0. Podaří se hráčkám z Královky vyhrát i druhé utkání a probojovat se mezi nejlepší čtyři celky Evropy?