Romero Leticia 09:18 2/0 1/0 0/0 2 0 2 2 0 1 0 0 2 0
Režan Marija 15:29 5/2 0/0 0/0 0 3 3 1 0 0 1 0 2 4
Thomas Alyssa 39:38 10/6 0/0 2/1 1 9 10 8 1 2 0 0 3 13
Harrison Isabelle 19:18 9/3 0/0 4/3 3 6 9 1 1 3 1 0 0 9
Oblak Teja 33:26 8/3 1/1 0/0 0 2 2 3 0 3 0 0 4 9
Ayayi Valériane 27:32 10/6 3/2 7/7 0 5 5 1 2 1 1 0 2 25
Vyoralová Tereza 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šípová Veronika 00:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Články k zápasu

09
03

Pátek rozhodl o všech čtyřech postupujících do Final 4

Včerejší druhé kolo čtvrtfinále EuroLeague Women rozhodlo o finálové čtveřici, která se utká o titul 12. – 14. 4. 2019. Poprvé od roku 2011 se rozhodlo ve všech čtyřech duelech o postupujících týmech, aniž by se muselo odehrát třetí rozhodující utkání a všechny série skončily 2:0.
08
03

Basketbalistky ZVVZ USK Praha postoupily přes Fenerbahce do Final Four

Basketbalistky USK Praha ovládly i druhé čtvrtfinálové utkání Evropské ligy proti Fenerbahce a po dvou letech postoupily do semifinále. Vítězky soutěže z roku 2015 dnes v Istanbulu uspěly 77:65 a po úterní domácí výhře 76:54 zvítězily 2:0 na zápasy. Na závěrečném turnaji si o finále zahrají s lepším z dvojice Dynamo Kursk - Polkowice.
07
03

Do Istanbulu odlétáme za stavu 1:0

Basketbalistky ZVVZ USK Praha předvedly parádní výkon na domácí palubovce, kde přehrály soupeřky z Fenerbahce 76:54. Zápas měly od začátku ve svých rukách a od prvních minut nezaváhaly ani v jedné čtvrtině. Ujaly se tak vedení ve čtvrtfinálové sérii 1:0. Podaří se hráčkám z Královky vyhrát i druhé utkání a probojovat se mezi nejlepší čtyři celky Evropy?