Krejčová Barbora 0:00 2/2 0/0 1/1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Schneider Věra 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kozáková Kateřina 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kučerová Tereza 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kovářová Andrea 0:00 3/3 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6
Pajkrtová Petra 0:00 1/1 0/0 4/1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3
Štaflová Viktorie 0:00 2/2 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4
Petlanová Karolína 0:00 3/3 0/0 6/3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 9

Články k zápasu

16
09

U 15 zahájily sezónu dvěma vítězstvími.

S novým týmem a pod novým vedením zahájily starší žákyně U15 novou sezónu a hned si přispaly dvě důležitá vítězství. sobota 15.9.2018 USK Praha : Sadská 76: 58 ( čtvrtiny: 19:12 22:15 21:16 14:15) Začátek utkání byl trošku rozpačitý, trošku nás překvapila agresivita a sebevědomí soupeře. Naštěstí nás podržela a „držela nad vodou“ Julie Nekolná, ostatní hráčky družstva se v tu chvíli teprve rozehřívaly a rozkoukávaly. Od druhé čtvrtiny už jsme více fungovaly jako tým při spolupráci v obraně i v útoku, což se ihned projevilo i ve skóre. Postupně jsme pak navyšovaly rozdíl v náš prospěch a zahrát si nakonec mohly všechny hráčky. Ne, že bychom neměly co zlepšovat! Soupeřky nás chvílemi vyučovaly v doskoku pod naším košem, protože stále sledujeme míč a neblokujeme hráčky, v obraně se objevilo několik „okýnek“, když dostatečně nepracovaly naše nohy při nájezdech soupeřek. Našlo se i několik zbrklých a pokažených přihrávek, které bohužel zabránily navýšit počet rychlých protiútoků, škoda! Musíme přidat v počtu rychlých protiútoků a doskoků v útoku, na naše možnosti jich zatím bylo málo, máme NAVÍC! Zapracovat zcela jistě musíme na SEBEVĚDOMÍ a agresivitě při nájezdech do koše, které zahajujeme velmi nadějně, ale nedokončíme dostatečně razantně a sebevědomě. Na druhé straně je jistě třeba ocenit několik velmi pěkných akcí přes pivoty, zejména „lobované“ přihrávky na Julču, kterou soupeřka bránila zepředu. Samozřejmě ale nejvýznamnější je skutečnost, že jsme zvítězily v prvním soutěžním utkání nad nepříjemným soupeřem s velkou jistotou a přehledem. Body: Nekolná 31,Petlanová 9, Seifertová a Kačírková 7,Kovářová 6,Krejčová 5, Štaflová a Petráková 4, Pajkrtová 3 Neděle: 16.9.2018 USK Praha : BSK Jičín 85:43 Čtvrtiny: 23:8 25:9 20:14 17:12 V sobotu soupeř „kousal“ v úvodu zápasu, v neděli s Jičínem to bylo vítězství způsobem „start – cíl“. Zejména v první čtvrtině utkání to byl solidní výkon. Aktivní obrana, rychlý protiútok, úspěšné zakončování pod košem. Ale varování a pokárání družstvu patřilo po polovině utkání!! Takto určitě NE! Přes varování, že pracujeme dál aktivně a soustředěně, přišlo několik ztracených míčů a laciných košů od soupeřek. To si nesmíme dovolit, obzvlášť v příštích utkáních proti silnějšímu soupeři. Po pár minutách „odpočinku“ ale trenérka družstvo opět srovnala a od té chvíle se již skóre posunovalo tím správným směrem. Nakonec zcela jistě potěší vysoké vítězství, ale musíme pracovat dál! Body: Nekolná 33 b. (TH 9/7), Pajkrtová 12 b. (TH 3/0), Štaflová 8 b., Krejčová 8 b., Kozáková 7 b. (1 trojka, T 2/2), Petráková 6 b., Petlanová 4 b., Seifertová 4 b., Kačírková 3 b. (TH 4/1), Schneider, Kučerová a Kovářová 0 b.