Elhotová Karolína 14:24 3/2 3/0 2/1 1 2 3 2 1 1 0 1 0 5
Dupree Candice 21:36 9/7 0/0 1/1 1 7 8 3 1 2 0 2 2 15
Steinberga Anete 13:45 5/3 0/0 4/3 0 6 6 1 2 0 0 3 5 9
Krejzová Michaela 9:34 1/1 0/0 0/0 2 1 3 3 1 0 0 0 1 2
Elhotová Kateřina 15:18 4/3 4/3 0/0 1 4 5 3 1 0 0 1 1 15
Vyoralová Tereza 22:08 2/2 0/0 4/3 1 2 3 7 3 2 0 2 2 7

Články k zápasu

29
03

V prvním semifinále vítězíme o 63 bodů

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vstoupily do semifinále ŽBL proti Nymburku výhrou 107:44, patnáct bodů dala vracející se Kateřina Elhotová. V repríze loňského finále nebylo o vítězkách pochyb od úvodních minut, jelikož Pražanky vstoupily do utkání šňůrou 28:2 a už v poločase vedly o 47 bodů.
28
03

Kateřina Elhotová nastoupí do semifinále ŽBL

Již zítra se odehraje na Královce první kolo boje o finále nejvyšší ženské basketbalové soutěže v ČR. Domácí tým bude hostit od 18.00 tým DSK Baksetball Nymburk. Do prvního kola semifinále již naskočí po několika měsíční odmlce díky mateřským povinnostem Kateřina Elhotová. Držíme Katce palce a přejeme jí hodně nastřílených bodů.