7Alena Hanušová

29.5.1991
CZE
7
1.8.2014
Největší týmové úspěchy: - vítěz Euroligy 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz FIBA SuperCup 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz ŽBL 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz ŽBL 2010 - IMOS Brno Největší individuální úspěchy: - 2x 2.místo v anketě Basketbalistka roku Reprezentace: - U16 ME 3.místo 2007 - U18 ME 3.místo 2008 - Ženy ME 4.místo 2011 - LOH Londýn 2012 7.místo

Ženská basketbalová liga - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Loko Trutnov 25:04 9/6 4/1 3/3 5 4 9 2 2 3 0 4 1 18
Slovanka MB 25:07 8/5 2/2 4/3 0 9 9 2 1 2 0 3 3 19
Žabiny Brno 17:19 6/3 1/1 0/0 3 9 12 0 0 2 1 0 5 9
U19 Chance 18:43 4/3 3/1 0/0 1 1 2 5 2 1 0 1 2 9
DSK Basketball Nymburk 26:22 7/3 4/1 2/1 0 5 5 1 1 2 2 1 2 10
BLK Slavia Praha 24:21 7/5 6/3 4/3 0 5 5 2 1 1 0 2 1 22
Teamstore Brno 25:25 8/2 5/3 2/2 1 7 8 2 1 1 3 4 0 15
KP Brno 23:24 9/5 2/0 0/0 1 5 6 2 0 2 0 1 2 10
SBŠ Ostrava 21:48 7/3 6/3 0/0 3 2 5 4 0 2 1 2 1 15
Žabiny Brno 26:10 8/4 3/1 6/6 3 3 6 2 2 1 0 3 1 17
Sokol Nilfisk H. Králové 26:00 4/3 7/4 0/0 0 4 4 0 1 1 0 0 2 18
Loko Trutnov 32:37 13/10 2/1 1/0 0 4 4 5 2 1 0 1 1 23
Slovanka MB 18:16 10/7 1/0 6/6 5 5 10 1 0 2 0 7 2 20
DSK Basketball Nymburk 29:51 5/3 0/0 7/6 0 4 4 3 0 2 1 4 2 12
BLK Slavia Praha 29:58 4/3 3/1 4/4 1 3 4 4 1 1 1 3 0 13
Teamstore Brno 26:45 10/6 1/0 5/3 4 12 16 6 1 2 0 3 2 15
KP Brno 25:34 2/1 3/2 0/0 1 6 7 3 1 1 0 2 0 8
SBŠ Ostrava 26:06 2/1 5/2 0/0 0 2 2 1 1 0 0 0 1 8
Sokol Nilfisk H. Králové 17:24 3/2 2/0 1/1 1 4 5 0 2 2 0 1 2 5
Slovanka MB 26:06 8/6 4/1 4/4 2 4 6 1 0 0 0 3 1 19
Slovanka MB 22:42 5/1 0/0 10/7 2 4 6 5 3 3 1 5 1 9
Sokol Nilfisk H. Králové 18:22 1/0 4/3 0/0 2 1 3 2 0 1 1 0 1 9
Sokol Nilfisk H. Králové 30:10 6/1 3/1 2/2 1 4 5 1 2 0 1 1 2 7
Sokol Nilfisk H. Králové 16:22 4/2 2/2 4/4 1 0 1 1 0 2 0 4 3 14
Žabiny Brno 27:25 15/12 5/4 4/4 2 4 6 3 0 2 0 4 2 40
Žabiny Brno 21:10 9/6 3/3 4/3 2 4 6 0 1 1 1 4 1 24
CELKEM 24:10 174/103 81/40 73/62 41 115 156 58 25 38 13 63 41 388

Euroleague women - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Nadezda Orenburg 24:28 7/4 3/1 4/4 1 1 2 0 2 1 0 0 3 15
Famila Schio (ITA) 16:23 4/3 2/0 0/0 0 2 2 0 1 2 0 0 1 6
Bourges Basket (FRA) 17:06 3/2 3/0 4/3 0 5 5 0 0 2 1 0 1 7
UMMC Ekaterinburg (RUS) 21:10 8/4 2/0 1/1 0 2 2 3 1 1 1 0 2 9
Castors Braine (BEL) 28:46 7/3 3/1 0/0 0 1 1 0 1 2 1 0 2 9
ESBVA-LM 24:48 5/4 6/3 4/1 1 5 6 5 0 1 0 0 1 18
CCC Polkowice (POL) 11:30 4/1 1/0 1/0 0 3 3 0 1 0 0 0 3 2
Nadezda Orenburg 28:06 8/2 5/2 0/0 2 3 5 3 2 1 1 0 4 10
Famila Schio (ITA) 24:26 3/0 3/1 2/2 1 3 4 1 1 0 0 0 2 5
Bourges Basket (FRA) 20:40 5/2 4/0 2/2 1 3 4 0 1 0 1 0 2 6
UMMC Ekaterinburg (RUS) 25:01 8/3 1/0 2/1 0 7 7 2 2 1 0 0 4 7
Castors Braine (BEL) 08:07 1/1 0/0 0/0 1 1 2 0 1 1 0 0 1 2
ESBVA-LM 12:58 4/1 0/0 0/0 1 2 3 0 1 0 0 0 2 2
CCC Polkowice (POL) 02:38 1/0 0/0 0/0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahce Istanbul (TUR) 10:00 4/2 0/0 1/1 1 1 2 0 0 0 0 0 1 5
Fenerbahce Istanbul (TUR) 05:13 2/0 2/2 0/0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 6
CELKEM 17:35 74/32 35/10 21/15 9 41 50 14 14 12 5 0 29 109
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA