11Kateřina Elhotová

14.10.1989
CZE
11

Ženská basketbalová liga - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Loko Trutnov 22:46 7/4 1/0 1/1 1 5 6 3 1 2 1 2 0 9
Slovanka MB 14:19 6/4 2/1 2/1 1 0 1 1 2 0 0 1 0 12
Žabiny Brno 22:58 6/2 2/1 2/2 0 0 0 1 2 2 1 2 2 9
U19 Chance 17:52 4/3 1/1 2/2 0 1 1 1 1 0 0 1 2 11
DSK Basketball Nymburk 17:45 6/6 3/1 0/0 1 4 5 2 3 0 0 0 0 15
BLK Slavia Praha 19:34 7/3 1/1 2/2 1 2 3 3 6 0 1 2 0 11
Teamstore Brno 14:28 5/2 2/0 2/2 1 2 3 7 1 1 0 2 1 6
KP Brno 20:19 7/4 2/1 0/0 1 1 2 6 1 0 0 0 2 11
Žabiny Brno 13:07 6/5 2/0 0/0 0 0 0 2 0 1 0 0 1 10
Sokol Nilfisk H. Králové 19:26 3/2 1/0 0/0 0 0 0 1 0 0 0 0 4 4
Loko Trutnov 20:54 8/3 0/0 2/2 2 0 2 2 0 2 0 2 3 8
Slovanka MB 23:19 7/3 2/1 0/0 1 2 3 3 1 0 1 3 2 9
U19 Chance 19:39 7/4 1/0 2/2 2 4 6 2 0 3 1 2 1 10
DSK Basketball Nymburk 18:34 9/6 1/1 0/0 0 1 1 2 4 3 0 1 2 15
BLK Slavia Praha 19:46 6/2 2/2 0/0 0 2 2 5 2 3 0 0 2 10
KP Brno 19:43 3/0 2/0 0/0 0 0 0 1 0 1 0 1 2 0
SBŠ Ostrava 17:22 3/1 2/1 0/0 1 0 1 0 2 2 0 0 2 5
Sokol Nilfisk H. Králové 21:21 7/4 3/2 4/2 0 2 2 2 5 0 0 3 1 16
Slovanka MB 19:01 6/3 2/1 0/0 1 3 4 1 3 0 0 0 1 9
Slovanka MB 24:49 9/8 3/0 0/0 0 3 3 7 3 1 0 0 1 16
Slovanka MB 19:46 8/3 1/0 0/0 0 2 2 3 1 2 0 0 2 6
Sokol Nilfisk H. Králové 20:04 7/4 6/2 0/0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 14
Sokol Nilfisk H. Králové 27:46 9/4 4/2 2/1 1 2 3 1 1 1 0 2 0 15
Sokol Nilfisk H. Králové 25:34 7/6 1/0 4/4 1 0 1 5 4 1 0 3 0 16
Žabiny Brno 21:43 8/4 1/0 0/0 0 2 2 3 4 1 1 2 1 8
Žabiny Brno 30:10 8/4 5/0 0/0 2 2 4 7 1 1 1 1 2 8
Žabiny Brno 20:22 8/5 2/1 0/0 1 0 1 4 1 1 0 0 0 13
CELKEM 20:28 177/99 55/19 25/21 18 40 58 77 51 30 7 30 36 276

Euroleague women - statistiky

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Nadezda Orenburg 35:18 10/5 3/1 2/1 1 0 1 4 0 0 0 0 1 14
Famila Schio (ITA) 32:28 9/3 6/2 0/0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 12
Bourges Basket (FRA) 28:26 7/3 5/4 0/0 0 1 1 1 1 0 0 0 1 18
UMMC Ekaterinburg (RUS) 28:34 10/3 3/1 0/0 0 2 2 0 0 0 0 0 1 9
Castors Braine (BEL) 27:13 9/6 2/0 0/0 1 1 2 1 3 1 0 0 1 12
ESBVA-LM 32:22 2/0 5/3 2/1 1 1 2 7 1 1 0 0 1 10
CCC Polkowice (POL) 38:41 9/3 5/3 1/1 1 1 2 2 5 0 0 0 2 16
Nadezda Orenburg 48:21 10/7 5/2 2/2 0 2 2 5 2 2 0 0 2 22
Famila Schio (ITA) 37:51 7/4 5/1 4/4 1 2 3 4 3 0 1 0 2 15
Bourges Basket (FRA) 34:47 7/6 6/1 0/0 1 2 3 5 4 1 0 0 1 15
UMMC Ekaterinburg (RUS) 34:46 11/4 4/2 1/1 0 1 1 2 1 0 0 0 4 15
Castors Braine (BEL) 31:52 4/2 5/2 0/0 0 4 4 2 1 0 2 0 1 10
ESBVA-LM 34:03 9/5 4/0 0/0 1 4 5 3 2 1 0 0 1 10
CCC Polkowice (POL) 37:12 8/4 3/2 3/3 0 0 0 4 0 2 0 0 2 17
Fenerbahce Istanbul (TUR) 26:48 4/2 5/3 2/2 1 2 3 2 0 2 0 0 1 15
Fenerbahce Istanbul (TUR) 37:16 4/1 6/3 0/0 1 1 2 2 0 3 1 0 3 11
CELKEM 34:07 120/58 72/30 17/15 9 24 33 46 23 14 5 0 24 221
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA