28.4.2023
Hráčky U15 zahájily MČR čtvrtfinálovým zápasem proti Žabinám.

S brněnským týmem naše hráčky doposud neměly žádné zkušenosti a jen ze statistik trenérky věděly, že klíčem k úspěchu bude především pokrytí nejnebezpečnější hráčky. Taktické pokyny zvládly holky na výbornou a hned od začátku utkání udávaly tempo hry. Skvělým týmovým výkonem dovolily hráčkám Žabin v poločase pouhých 11 bodů. Ve třetí čtvrtině koncentrace našich holek trochu povolila, ale žádné velké drama se nekonalo. Čtvrtou čtvrtinu vzaly holky opět do svých rukou a po zásluze vyhrály čtvrtfinále 63:36. Výhrou se posunuly do další fáze MČR a zítra je čeká semifinálový zápas proti týmu Sokol Hradec Králové, který ve čtvrtfinále zdolal nám velmi dobře známý tým z Jičína poměrem 58:39. Semifinálový zápas je na programu v sobotu od 16:15.