6.12.2021
Slovanka. Litoměřice. Ústí nad Labem. Tři výhry. První místo v tabulce - 11 výher a jedna porážka. Taková je konečná bilance týmu U15 po odehrání základní skupiny.

3.12.2021 USK x Slovanka 59:31 - dohrávka proti Slovance. Tomuhle týmu jsme měly co vracet, jako jediný nás porazil na svém hřišti. Utkání se nevyvíjelo úplně snadně. V útoku se nám moc nedařilo, ale měly jsme dobrou obranu, tak ani soupeřeky se těžko prosazovaly. V druhé půlce na nás zkusily i zónovou obranu, kterou se nám dařilo jednoduše přehrávat. Výborný výkon podala Karolína Cahová.

Body: Cahová 25, Frantová, Zídková a Vítková 6, Nenadálová a Kyselicová 4, Beránková, Florjánková, Vyroubalová a Špatková 2.

4.12. 2021Slavoj Litoměřice: USK 32:53

Bez Cahové a Zídkové jsme hrály těžkopádně, v útoku jsme měly problém se zataženou obranou soupeřek, nezahrály jsme téměř žádný protiútok. Všechny hráčky ale dostaly dostatek prostoru na získání herních zkušeností.

Body: Frantová 12, vítková 9,Florjánková a Beránková 6, Timková, Kyselicová a Špatková 4,Nenadálová 3,Vyroubalová a Kolářová 2

5.12.2021 Sluneta Ústí nad Labem x USK 54:75

Výborný úvod během prvních 3 minut jsme vedly 12:0, po vystřídání hráček ze základní rotace jsme polevily v obraně a přestaly se útočně prosazovat. Domácí vzdorovaly až do začáku poslední čtvrtiny. Pak se naše děvčata probrala, přehodila nasazaní , přidala na bojovnosti a domácím jsme pak již nedaly šanci. Výborně zahrály všechny tři podkošové, chyběly body ostatních hráček.

Body: Zídková 33, Cahová17, Vítková 16, Frantová 7, Timková2