21.9.2021
Cenné vítězství z Chomutova a povinná výhra ve Slaném, tak zahájily hráčky U15 novou sezónu 2021/2022.

V sobotu 18.9.2021 nastoupily hráčky U15 ke svému prvnímu utkání v Chomutově. Do utkání holky vlétly s chutí a první pětiminutovka patřila nám. Výborná obrana a přechod do rychlého protiutoku, to byly zbraně, které na domácí hráčky platily. První 4 minuty utkání a vedly jsme 7:0. Pak se domácí oklepaly a začaly se také prosazovat. První čtvrtnu jsme vyhrály 20:14. Druhá čtvrtina byla v režii Chomutova, ve které jsme my zůstaly zaskočeny tím, že se soupeřky začaly prosazovat. Polevily jsme v obraně, přestaly běhat do protiútoků a postupný útok vázl, odešly jsme fyzicky ale hlavně psychicky. V půlce prohráváme 33:34. Do druhého poločasu jsme vlétly se stejnou chutí jako v první čtvrtině. Nasazení a chuť po vítězství nás nepřešla do konce utkání a z Chomutova vezeme velmi důležitou výhru. Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, za bojovnost a vysoké nasazení všech hráček.

Chomutov: USK 62:70

Body: Zídková 19, Cahová 16, Vítková 15, Špatková 8, Dvořáková 4, Frantová 3, Vyroubalová 2, Beránková 2,Kolářová 1.

V neděli 19.9.2021 jsme hrály ve Slaném. Tým ze Slaného složený převážně z mladších hráček vzdoroval pouze první čtvrtinu.  Zkušenost a výšková převaha našich hráček byla zřejmá a všechny naše holky si s chutí zahrály.

Body: Zídková 24, Špatková 17, Cahová 15, Timková 10, Vyroubalová 9, Frantová 6, Podroužková, Beránková a Vítková 4