27.6.2021
Poslední červnový víkend se děvčata U15 na závěr bezzápasové sezony zúčastnila turnaje ve Sportcentru Řepy. Turnaje se zúčastnilo 5 dívčích a 5 chlapeckých družstev, obě kategorie hrály současně na obou hřištích haly.

Sehrály jsme ve dvou dnech čtyři utkání, ve kterých jsme třikrát zvítězily a jednou odešly poraženy, celkově jsme tedy v turnaji obsadily pěkné 2.místo a zaslouženě při slavnostním zakončení turnaje převzaly stříbrné medaile .

USK Praha - HB BASKET    77:53 (16:12, 14:18, 16:14, 31:9)

Vítková 21 b., Srpová 21 b., Zídková 13 b., Špatková 11 b., Linhartová 5 b., Nováková 2 b., Baštová 2 b., Paličková 2 b., Podroužková, Florjánková, Dvořáková a Kryšpínová 0 b.

 

BK Chomutov - USK Praha   58:37 (22:10, 12:9, 11:6, 13:12)

Linhartová 14 b., Zídková 10 b., Vítková 6 b., Srpová 5 b., Dvořáková 2 b.., Podroužková, Florjánková, Nováková, Špatková, Baštová, Paličková a Kryšpínová 0 b.

 

BA Sparta - USK Praha   32:79 (4:18, 13:22, 12:21, 3:18)

Zídková 22 b., Jevanská 12 b., Dvořáková 11 b., Špatková 10 b., Linhartová 7 b., Srpová 6 b., Vítková 5 b., Podroužková 2 b., Nováková 2 b., Paličková 2 b., Florjánková, Baštová a Kryšpínová 0 b.

 

USK Praha - Jižní Čechy    26:81 (12:1, 22:7, 28:6, 19:12)

Jevanská 22 b., Srpová 14 b., Linhartová 12 b., Zídková 12 b., Vítková 4 b., Špatková 4 b., Kryšpínová 4 b., Podroužková 3 b., Nováková 2 b., Paličková 2 b., Florjánková 2 b., Baštová 0 b.

 

Celkové pořadí turnaje:

  1. Levhartice Chomutov
  2. USK Praha 
  3. HB Basket
  4. BA Sparta
  5. Jižní Čechy

DĚKUJEME za pěkné sportovní výkony a teď už HURÁ na prázdniny!!!   Přejeme krásné a pohodové prázdniny a těšíme se na viděnou na soustředění.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

19.
zář
BC Slaný
USK Praha
28.
zář
BA Sparta
USK Praha

Výsledky

18.
zář
62
70
BK Levhartice Chomutov
USK Praha

Tabulka

1.
BA Sparta
2
2.
USK Praha
2
3.
BK Levhartice Chomutov
1
4.
BC Slaný
1
5.
Basket Slovanka
0
6.
Sluneta Ústí n.L.
0
7.
Slavoj BK Litoměřice
0

Tréninky

pondělí
Královka 18:45-20:15
úterý
Petřiny 18:30-20:00
čtvrtek
Petřiny 18:30-20:00
pátek
Královka 17:00-18:30

Trenéři

Ivana Hradilová
Lenka Pajkrtová