Počernický zázrak

Starší žákyně U15

Senzační výhra U15 nad SoHoPo!!!
V úterý odpoledne jsme zavítaly do haly v Horních Počernicích k předehrávce utkání žákovské ligy. Hráčky Horních Počernic byly favoritkami tohoto utkání, jelikož v dosavadní sezóně se museli sklonit jen před Sadskou. I přes velmi kostrbatý vstup do utkání, neproměňování jasných šancí z pod koše jsme dokázaly dnešní utkání vybojovat. Před vstupem do 4. čtvrtiny jsme prohrávaly o 10 bodů. Ve čtvrtém období se nám podařilo získat několik míčů a proměnit jednoduché koše a skóre jsem v polovině období překlopily na naši stranu. Velký dík patří dnes také rodičům v roli diváků, jelikož dokázali vytvořit velmi bouřlivou atmosféru a svým fanděním dotlačili holky k senzačnímu vítězství.

Tréninky

pondělí: Královka, 18:45 - 20:15

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

pátek: Královka, 17:00 - 18:30

Aktuální výsledky

USK Praha54
BK Loko K. Vary69
USK Praha67
DBaK48

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA