10.3.2010
O víkendu naše družstvo zahájilo nádstavbovou část soutěže ligy starších žákyň. Soupeřem nám byl ve dvojičce Trutnov a oba zápasy byly po domluvě odehrané na naší palubovce.

USK Praha - KARA Trutnov 68:64 (21:15, 20:21, 12:16, 15:12)

Celkem 68 0 25/14 18

KARA Trutnov - USK Praha 68:56 (18:13, 9:15, 17:20, 24:8)

Celkem 56 3 17/9 22

Obě dvě utkání naše družstvo sehrálo v sobotu na domácí palubovce SH Folimanka. Bohužel náš tým měl k dispozici pouze šest a ve večerním utkání sedm hráček. Na vině byla velké nemocnost našich holek a také jarní prázdniny. V utkáních nám chyběla kapitánka Terka, Katy, Helča, Anče Z. a Zuzka.  V prvním utkání ještě naše hráčky proti kompletnímu mužstvu Trutnova fyzicky stačily a dovedly utkání po dramatické koncovce (dohrávaly jsme 38 vteřin ve 4) k vítězství o 4 body. Druhý duel naše družstvo ostartovalo špatnou první čtvrtinou. Ve druhé a třetí pak převzalo otěže zápasu a v osmé minutě 3. čtvrtiny si dokonce vypracovalo deseti bodové vedení. Pak se ale zranila Kája, která byla do té doby naší nejlepší střelkyní (18 bodů), a následných 13 minut bylo zcela v režii trutnovských hráček (32:10) a soupeř si tak dokráčel k vítězství o 12 bodů.