13.1.2010
v 9. kole ligy starších žákyň náš tým zavítal na palubovku Kralup n.V. Nedělní zápas 10. kola budeme dohrávat v náhradním termínu. Zápas byl zrušen kvůli sněhové kalamitě.

BK Kralupy - Junior vs. USK Praha 57:68 (9:15, 13:17, 12:19, 23:17)

Body: Kotrlová 17 (TH 13/6, 1 trojka), Čechurová 14 (TH 2/0), Brányiková 13 (TH 6/3), Strnadová 11 (TH 4/2, 1 trojka), Zelenková 6 (TH 3/2), Kopecká 4, Radnická 2 (TH 4/2), Kulhavá 1 (TH 2/1).
TH: 36/16
Trojky: 2

Do sobotního utkání jsme nastoupili s deseti hráčkama, kdy do hry, kromě hráček uvedených ve statistice, ještě zasáhly  Róza Šebestová a po dlouhodobém zranění také Kája Červenková. Kromě první minuty zápasu (2:0), náš tým po celé utkání vedl. Bodový odstup jsme postupně navyšovali až na rozdíl 22 bodů, který svítil na ukazateli ve třetí minutě závěrečné čtrvtiny. Poté se ale domácí hráčky nadechly ke zvratu a především díky Procházkové a Šlehoferové byl v osmé minutě rozdíl pouhých sedm bodů pro náš tým ( během 5 minut 4:19). Po dvou oddechových časech se ale naše družstvo zvedlo a závěrečné dvě minuty patřily našim hráčkám. Celý zápas jsme tak vyhráli 68:57 a připsali si do tabulky žákovské ligy skupiny A třetí vítězství.

Výkon našeho družstva byl, oproti zápasům v prosinci, velmi slabý. Velký vliv na to měl určitě tréninkový i herní výpadek během vánočních prázdnin. Po delším výpadku se na hřišti ukázala již zmiňovaná Kája Červenková (posl. utkání 11.10. 2009) a Míša Strnadová. Dobrý výkon předvedla Péťa Kotrlová, autorka 17 bodů, také Helča Čechurová (14 bodů) a v poslední čtvrtině náš tým hodně podržela Katarína Brányiková, která v této části hry zaznamenala 10 bodů.