První soutěžní utkání - dobrý start do soutěže!

Starší žákyně U15 B

Do utkání nadregionální ligy U15 ve skupině B jsme nastoupily velmi bojovně a od počátku jsme ukazovaly velkou touhu po vítězství. Dobře jsme pracovaly v obraně, dařilo se nám získávat míče či nutit soupeřky k chybám, tudíž neměly moc šancí k bodovému prosazení.

Slabinou v naší hře byla zcela jistě velmi malá úspěšnost v zakončení bezprostředně pod košem a na začátku utkání také „pomalý tah“ na koš soupeřek, zbytečně jsme se utápěly v driblinku, chyběla rychlá přihrávka na vybíhající hráčky do protiútoku. V průběhu utkání jsme to ale výrazně lepšily a potom se povedlo několik rychlých protiútoků, bezva!

Velmi dobře a často jsme doskakovaly v útoku, bohužel bez úspěšného zakončení.

Nakonec zcela jistě potěší velká bojovnost, nasazení všech hráček a vysoké vítězství, ale musíme pracovat dál, před námi je mnoho práce.

USK Praha „B“  – Tigers České Budějovice 72 : 25

Čtvrtiny: 22:6  22:4  12:7  16:8

Body: Nováková 17 b. (TH 7/3), Semerádová 13 b. (TH 6/1), Nyklová 11 b. (TH 4/3), Frantová 8 b. (TH 6/2), Havlíšová 7 b. (TH 2/1), Luňáková 6 b., Cahová 4 b. (TH 4/0), Kryšpínová 2 b., Špatková 2 b. (TH 2/0), Koudelková 2 b., Pangrácová 0 b.

Aktuality

19/05
Jsme zpátky !!!

Aktuální výsledky

Příbram66
USK Praha B71
USK Praha B55
Basket Říčany54

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA