U15B doma proti Jablonci po měsíční pauze

Starší žákyně U15 B

První utkání rozhodlo až nezvládnuté druhé prodloužení. Druhé utkání už jasně v režii Jablonce.

O víkendu sehrály hráčky U15B další dva zápasy. Soupeřem jim tentokrát byl tým z Jablonce nad Nisou. Do utkání vstoupily holky bojácně a v hlavách stále ještě měly vysokou prohru na hřišti soupeře. Přesto první čtvrtinu prohrály rozdílem pouhých pěti bodů (9:14). Viděly, že se soupeřem dá hrát, přestaly se bát a druhou čtvrtinu vyhrály 15:4. Další dvě čtvrtiny byly poměrně vyrovnané, a tak utkání dospělo do prodloužení. Prodloužení bylo velmi opatrné a skončilo nerozhodně 5:5. Ve druhém prodloužení se ale projevila naše menší zkušenost s tak vypjatým zápasem a hned na začátku jsme dostaly 4 rychlé koše. Také se nám příliš nedařila střelba z čáry trestného hodu (6/1), a proto jsme nakonec prohrály 49:63. Holky musíme pochválit za snahu a nasazení.

 

Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. Bohužel jsme hrály bez opor, které táhly tým v prvním zápase (hráčky odjely podpořit tým U15A). Oslabený tým nezopakoval výkon z prvního zápasu a jasně prohrál 23:55.

Nejbližší zápasy

14/09od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Tigers Č. Budějovice
28/09od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Basket Říčany

Aktuality

31/03
Poslední dvě utkání U15B

AktualityZobrazit vše

23/07
Losování Euroleague Women
Dnes proběhl v Mnichově los Euroleague Women a EuroCup Women soutěží FIBA pro sezónu 2019/2020.
12/07
Okénko z WNBA
V ženském evropském basketbalu zavládl po konci mistrovství Evropy klid. V zámoří se však na palubovkách bojuje stále dál. Pojďte se s námi podívat na to, jak se daří našim dvěma hráčkám v WNBA, která je zhruba uprostřed sezóny.
28/06
Velký návrat ve druhé půli přinesl Lvicím první výhru
Zhruba 20 hodin po úvodním utkání na EuroBasketu 2019 byly české basketbalistky už zase zpátky na palubovce, aby poměřily své síly s reprezentací Švédska. Ta včera přehrála jasně Černou Horu, a tak by si dnes mohla zajistit postup ze skupiny. Naopak Češky ztratily po dobrém výkonu zápas s favorizovanou Francií, takže vítězstvím by se jim do postupové matematiky hodilo.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Finálový den MČR

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA