U15B doma proti Jablonci po měsíční pauze

Starší žákyně U15 B

První utkání rozhodlo až nezvládnuté druhé prodloužení. Druhé utkání už jasně v režii Jablonce.

O víkendu sehrály hráčky U15B další dva zápasy. Soupeřem jim tentokrát byl tým z Jablonce nad Nisou. Do utkání vstoupily holky bojácně a v hlavách stále ještě měly vysokou prohru na hřišti soupeře. Přesto první čtvrtinu prohrály rozdílem pouhých pěti bodů (9:14). Viděly, že se soupeřem dá hrát, přestaly se bát a druhou čtvrtinu vyhrály 15:4. Další dvě čtvrtiny byly poměrně vyrovnané, a tak utkání dospělo do prodloužení. Prodloužení bylo velmi opatrné a skončilo nerozhodně 5:5. Ve druhém prodloužení se ale projevila naše menší zkušenost s tak vypjatým zápasem a hned na začátku jsme dostaly 4 rychlé koše. Také se nám příliš nedařila střelba z čáry trestného hodu (6/1), a proto jsme nakonec prohrály 49:63. Holky musíme pochválit za snahu a nasazení.

 

Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. Bohužel jsme hrály bez opor, které táhly tým v prvním zápase (hráčky odjely podpořit tým U15A). Oslabený tým nezopakoval výkon z prvního zápasu a jasně prohrál 23:55.

Nejbližší zápasy

08/03od 09:00 / ZŠ Březové Hory
Příbram
USK Praha B
21/03od 00:00 / SH ZŠ Kubatova
Tigers Č. Budějovice(ms)
USK Praha B

Aktuality

23/02
Vítězný víkend U15 B

Aktuální výsledky

USK Praha B55
Basket Říčany54
USK Praha B61
BC Benešov53

AktualityZobrazit vše

26/02
Vítězstvím ukončujeme základní část Euroligy
Poslední kolo základní části Euroligy zavedlo ZVVZ USK Praha do Belgie. Tam se střetly s Castors Braine, posledním týmem ve skupině A.
25/02
Rekordmanka Brionna
V nabitém programu před cestou do Belgie na poslední zápas základní části Euroligy, jsme položili Brionně několik otázek. S úsměvem a pokorou sobě vlastní si udělala čas na odpovědi.
22/02
Jak je důležité míti Brionnu
Neporažený ZVVZ USK Praha přivítal v posledním kole základní části Renomia ženské basketbalové ligy Strakonice. Už od prvních minut bylo jasné, kdo duel ovládne. Čekalo se jen na to, jak velkým rozdílem zápas skončí. A to ještě s rekordem pro Brionnu Jones.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Předehrávka extraligy U19

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA