U15B doma proti Jablonci po měsíční pauze

Starší žákyně U15 B

První utkání rozhodlo až nezvládnuté druhé prodloužení. Druhé utkání už jasně v režii Jablonce.

O víkendu sehrály hráčky U15B další dva zápasy. Soupeřem jim tentokrát byl tým z Jablonce nad Nisou. Do utkání vstoupily holky bojácně a v hlavách stále ještě měly vysokou prohru na hřišti soupeře. Přesto první čtvrtinu prohrály rozdílem pouhých pěti bodů (9:14). Viděly, že se soupeřem dá hrát, přestaly se bát a druhou čtvrtinu vyhrály 15:4. Další dvě čtvrtiny byly poměrně vyrovnané, a tak utkání dospělo do prodloužení. Prodloužení bylo velmi opatrné a skončilo nerozhodně 5:5. Ve druhém prodloužení se ale projevila naše menší zkušenost s tak vypjatým zápasem a hned na začátku jsme dostaly 4 rychlé koše. Také se nám příliš nedařila střelba z čáry trestného hodu (6/1), a proto jsme nakonec prohrály 49:63. Holky musíme pochválit za snahu a nasazení.

 

Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. Bohužel jsme hrály bez opor, které táhly tým v prvním zápase (hráčky odjely podpořit tým U15A). Oslabený tým nezopakoval výkon z prvního zápasu a jasně prohrál 23:55.

Nejbližší zápasy

28/09od 15:00 / Hala Královka, plocha B
USK Praha B
Basket Říčany
29/09od 10:00 / Hala Královka, plocha B
USK Praha B
Příbram

Aktuality

16/09
První soutěžní utkání - dobrý start do soutěže!

Aktuální výsledky

USK Praha B72
Tigers Č. Budějovice25

AktualityZobrazit vše

19/09
První pohár pro ZVVZ USK Praha v letošní sezóně
ZVVZ USK Praha se zúčastnil memoriálu Krasznayi Ference v maďarské Šoproni. Na úvod bylo řečeno několik hezkých slov směrem k nositeli turnaje. Po té tým Šoproně poděkoval své bývalé trenérce Natálii Hejkové a blahopřál jí k uvedení do FIBA Síně slávy.
16/09
Seznamte se, Cristina Ouviňa
Popovídali jsme si s Cristinou Ouviňou, novou rozehrávačkou ZVVZ USK Praha. Dozvíte se například, na co se ráda dívá v TV nebo s jakým číslem bude hrát.
12/09
ZVVZ USK Praha vítá Cristinu Ouviňu
ZVVZ USK Praha nešel v přestupovém období po kvantitě, ale po kvalitě. O čem svědčí příchod jediné zahraniční posily a tou je španělská hráčka Cristina Ouviňa.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Mladší žákyně vstoupily do nové sezóny porážkou

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA