24.2.2023
Družstvo U13 dívky tento víkend odehrálo tři vyrovnané zápasy. Na začátek nás čekal tým Basket Slovanka. První čtvrtinu jsme začali velice dobře a do druhé čtvrtiny jsme šli s 5 bodovým vedením, ale druhou čtvrtinu se nám vůbec nedařilo a do konce zápasu jsme náhlou ztrátu nezvládli dorovnat a zápas skončil 55:39 pro Slovanku. Další zápas nás čekali Tygři Praha. Tento zápas se nám nedařilo již od začátku. Až v poslední čtvrtině se nám povedlo stáhnout velký náskok Tygrů, ale i tak to nestačilo zlepšit konečný výsledek 34:55 pro Tygry Praha. V neděli nás čekal zápas proti HB Basket. Hra byla velice vyrovnaná a i přes pouhé tři bodové rozdíly se dvěmi minutami do konce to holky zvládly urvat a zápas dopadl 37:28 v náš prospěch.