9.11.2022
Holky U13 tento víkend mají za sebou tři těžké zápasy na domácím hřišti. Začali jsme v sobotu proti týmu Sokol Nusle. Holky podaly dobry výkon, díky své bojovnosti a velké motivaci jsme nenechali Nusle dominovat, ale i přes naši dobrou obranu, jsme bohužel prohráli 42:49. Určitě nebylo se za co stydět a věříme, že s dobrým výkonem příště přijde výhra. Další zápas se konal v neděli proti BK Studánka Pardubice.

První polovina sice nebyla vyrovnaná tak jako proti Nuslím, ale nevzdávali jsme se a Studance jsme to nechtěli dat zadarmo, skóre v první polovině bylo jednoznačně na straně Pardubic 13:35. I přes to, s velkým nasazením jsme se snažili podat co nejlepší výkon, bohužel čtvrtá čtvrtina byla už pro nás těžká a nedokázali jsme se prosadit ani pořadně ubránit a zapas skončil 24:77. Poslední zapas byl proti týmu BA Sparta Praha, výkon holek se razantně lišil od minulých zápasu, velmi aktivní obranou a slušnou souhrou v útoku jsme dokázali dominovat v zápase hned od úvodních minut. Utkání skončilo 55:12, a holky vyhrály svůj první zápas v sezóně. Čeká nás hodně práce, a tvrdé tréninky, abychom mohli konkurovat i těm lepším týmům v lize. Holky si z turnaje odváží hodně zkušenosti, a skvěle zážitky.