8.6.2021

V pátek 4.6. jsme vyrazily na 3 denní turnaj do Českého Brodu. V pátek nás čekal jeden zápas a to se silným soupeřem s BC Slaný. V prvním zápase, po velice dlouhé koronavirové pauze, bylo znát, že přestávka byla opravdu dlouhá. Zapomněly jsme pořádně bránit a bylo hodně ztrát na naší straně. Naštěstí během zápasu jsme se zlepšovaly a v závěru jsme urvaly vítězství.

V sobotu nás čekaly 2 zápasy. První zápas byl s naším věčným rivalem s BŠ Tygry Praha. Oproti pátku jsme zlepšily obranu a začaly hrát rychlý protiútok. To byla hlavní zbraň, která platila na Tygry. Tento zápas jsme hrály dobře a Tygry jsme také konečně jednou porazily o více bodů. Za tento zápas holky zaslouží pochvalu. Druhý zápas byl též s pražským rivalem a to s HB Basket. Nevím, zda se projevila únava či to, že na tohoto soupeře neumíme moc zahrát, opět jsme dělaly více chyb a také nepromněňovaly jasné šance. Naštěstí jsme zápas zvládly a připsaly si další vítězství.

V neděli nás čekal poslední zápas a to s Basket Slovanka / Český Brod, který jsme zvládly. Opět se nám dařil rychlý protiútok a obrana, kterou jsme hrály po celém hřišti. A vítězství bylo naše.

Takže o víkendu jsme neprohrály ani jeden zápas a mohly jsme slavit 1.místo v turnaji. Bohužel herní a tréninková pauza byla dlouhá, takže máme co dohánět a stále je na čem pracovat......

 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

3.
dub
61
49
USK Praha
HB Basket
3.
dub
23
132
Sokol Nusle
USK Praha

Tabulka

1.
USK Praha
36
2.
Basket Slovanka
33
3.
HB Basket
30
4.
BŠ Tygři Praha
27
5.
Sokol Nusle
24
6.
BA Sparta
21
7.
PORG Basket
18

Tréninky

úterý
Modřany 16:00-17:30
středa
Modřany 17:30-19:00
pátek
Petřiny 15:30-17:00

Trenéři

Lucie Zeithammerová
Vendula Pouchová