9.2.2020
2.únorový víkend odehrály hráčky týmu U13 turnaj na Zličíně. Opět v nekompletní sestavě se nám podařilo porazit v neděli Tygry Praha, v sobotu byly soupeřky Sparty a HB Basket nad naše síly.

BA Sparta : USK 57:44 ( 16.12, 13:11, 14:13, 14:8)

Sparta celé utkání vedla, nám se ale dařilo dotahovat a bojovat o každý koš, ještě 4 minuty před koncem utkáníjsme prohrávaly pouze o 4 body, bohužel poslední čtyři minuty jsme prohrály 10:1 a a tak samotný výsledek neodpovídá vývoji utkání. Celkem dobře jsme se dokázaly poprat se zdvojováním, které Sparta používá, naší největší slabinou bylo, že jsme často nedokázaly přesně přihrát při vyhazování z autu, nejen přihrávky špatné ale i uvolněné hráčky bez míče. Velmi dobře zahrála Majda Vítková, Ela Zídková a Verča Špatková.

Body: Zídková 14, Vítková 8, Špatková 5, Koudelková 4, Florjánková a Cahová 3, Kadeřábková, Vyroubalová Siebenstichová L 2, Vřeštálová 1.

USK : HB Basket 37: 59 ( 8:16, 20:16, 6:15, 3:12)

Daň hrát dvě tězká utkání po sobě jsme si vybraly proti HB Basket. První pětka dokázala do 5 minuty 1.čtvrtiny držet skóre vyrovnané (8:8), pak nám došly síly a další čtyři minuty jsme prohrály 8:0. Druhá pětka zahrála svou čtvrtinu výborně, zásluhou hlavně Ely Zídkové a Káji Cahové, které bodově držely svůj tým. Bohužel druhou půlku jsme totálně odpadly a druhý poločas jsme prohrály 9:27.  Tragické byly i trestné hody 21/1 !!!

Body: Zídková 14, Cahová 9 ( TH 7/1!!), Vítková 4 (TH 6/0!!), Florjánková 4, Koudelková, Špatková 2, Siebenstichová N 2 ( TH 6/0)Siebenstichová L. (TH2/0)

Tygri Praha : USK 46: 53 ( 14:2 !!, 6:13, 6:15, 20 :23)

Tíhu dvou porážek si holky přinesly i do nedělní předzápasové rozcvičky. Holky byly pomalé a jen těžko se rozběhávaly. První pětka se v první čtvrtině vůbec nedostala do hry. Únava a bezmoc holkám doslova svázaly ruce a naprosto jednoduše přicházely o míče, ke střele na koš se skoro nedostaly. Výsledek 14:2 ve prospěch Tygrů, byl možná ještě příliš mírný. Naštěstí druhá pětka šla do hry podstatně bojovněji a pár rychlých košů nás vrátily do hry. Po dvou čtvrtinách prohráváme už jen o 5 bodů. Druhý poločas byl hodně o morální síle a vůli vyhrát a tentokrát jsme jí měly dost a utkání jsme otočily v náš prospěch.Pochvalu si zaslouží všechna děvčata , dnes ukázala jakou v sobě mají sílu a jakým týmem mohou být. Přesvědčily se , že touha vyhrát je silnějí než únava, a že když se dobře brání, tak se daří i v útoku. Dnes jsme oproti sobotě měly výborné trestné hody 26/17

Body: Cahová 15, Zídková 9, Koudelková 7, Siebenstichová N. 6, Vyroubalová 5, Špatková a Kadeřábková 4, Vítková 2, Vřešťálová 1