8.12.2019
K posledním utkáním v letošním roce nastoupil tým U13. Tým značně oslabený o zraněné a nemocné hráčky, přesto předvedl výkon, za který se nemusíme stydět.

Sobota 7.12.2019

USK x BA Sparta

35:52 ( 8:11, 11:3, 16:16, 6:16)

Proti Sparťánkám jsme hrály celé utkání vyrovnaně a tak velkém rozdílu rozhodly až poslední tři minuty, které jsme prohrály 12:0.

HB Basket: USK Praha

34:36 ( 4:11, 4:12, 4:11, 22:2 !!)

První tři čtvrtiny jsme byly lepším týmem, soupeřky jsme válcovaly , byly lepší v obraně a na doskocích, aktivně v útoku hrály všechny hráčky, což soupeřky dost překvapilo. Poslední čtvrtina byla zlý sen, dva ztracené míče a neproměněné střely a holky svěsily hlavy. Naopak soupeřky jezdily a proměňovaly jeden koš za druhým. Šťastný koš Majdy nakonec znamenal, že jsme dokázaly vítězství uhájit.

Neděle: 8.12.2019

USK x BŠ Tygři

38:61 ( 6:12, 13:17, 6:20 !!,13:12)

Soupeřky byly lepší, ale už při rozcvičce holky prohrávaly. Proto vstup do utkání byl těžkopádnější, přesto jsme dokázaly hrát cvílemi vyrovněně. Bohužel opět výbuch v jedné čtvrtině a bylo po utkání.  S těmito tými nás čeka ještě jeden turnaj, a věřím, že výsledky budou lepší.