21.1.2019
Během uplynulého víkendu pokračovala soutěž kategorie U13.

V sobotu jsme první zápas hrály proti Slovance. Jako i v minulých zápasech proti tomuto soupeři jsme zaváhaly v první čtvrtině a hned ze začátku prohrávaly 19:2. Do druhé čtvrtiny jsme nastoupily s větším odhodláním, přestaly jsme se bát a na výsledku se to hned projevilo. Druhou čtvrtinu jsme vyhrály rozdílem deseti bodů 20:10. Ve třetí čtvrtině sehrála první pětka vyrovnaný souboj (14:14). V poslední čtvrtině však již bylo znát, že nám chybí síly a prohrály jsme ji 5:13. Konečný výsledek zápasu se Slovankou byl 56:41.

Do druhého zápasu proti Nuslím jsme šly s velkým odhodláním. Chtěly jsme zapomenout na předchozí prohru a spravit si chuť vítězstvím. Povedlo se. Kromě třetí čtvrtiny jsme byly lepším týmem a zaslouženě vyhrály 49:35. Vítězný taneček byl spojen i s gratulací Lindě Srpové, která ten den oslavila své narozeniny.