10.12.2018
Dvě utkání se stejným soupeřem (HB Basket).

HB Basket x USK Praha

Do prvního zápasu jsme vstoupily bojácně a první čtvrtinu prohrály 6:25. Tento výsledek, i přes velké zlepšení, poznamenal celý zápas. V dalších čtvrtinách jsme velmi zlepšily obranu a předvedly i několik pěkných akcí v útoku. Na rychlého soupeře to však nestačilo a prohrály jsme 32:57.

USK Praha x HB Basket

Po přestávce jsme nastoupily odhodlaně do druhého zápasu. Dařilo se v útoku i v obraně a 1. čtvrtinu jsme prohrály pouze o jeden bod 13:14. Bohužel jsme však v tomto tempu nevydržely hrát celý zápas. Soupeř aktivně bránil a v útoku nechyboval, takže rozdíl ve skóre v náš neprospěch pomalu narůstal. V poslední čtvrtině jsme daly pouze jeden koš a s tím se opravdu vyhrát nedá. Konečný výsledek byl 35:65. Pozitivní je, že se do hry zapojily už i hráčky, které s basketem před sezonou teprve začaly.