12.11.2018
V neděli už se tolik nedařilo, ale i tak je vidět velké zlepšení.

V neděli jsme se musely vypořádat se skutečností, že se naše podkošová hráčka v sobotním zápase zranila (má nohu v sádře) a bude nám minimálně 3 týdny chybět.

BŠ Tygři x USK Praha

Nedělní zápasy jsme začínaly s týmem BŠ Tygři, a ačkoliv jsme s nimi v minulém kole výrazně prohrály, šly jsme do zápasu s velkou chutí. Zápas byl až do poločasu celkem vyrovnaný, ale pak jsme zbytečně zkazily několik přihrávek a soupeřky to ihned potrestaly. Konečný výsledek 43:61.

USK Praha x Basket Slovanka

Po velmi krátkém odpočinku následoval zápas se Slovankou. Zápas jsme začaly velmi dobře a první čtvrtinu jsme vyhrály 25:13. Druhá pětka náskok ještě o bod navýšila a poločas skončil 36:22. Ve třetí čtvrtině se začala projevovat únava z dlouhého víkendu, a když ve čtvrté čtvrtině odstoupila zraněná klíčová hráčka Adéla Linhartová, přestalo se dařit. Nakonec jsme prohrály 60:69.