16.10.2017
Neděle a dvě porážky, ale výrazné zlepšení herního projevu.

První utkání proti BŠ Praha se opět nevyvíjelo moc dobře. Hlavní náskok soupeřky získaly hned v první čtvrtině, do které naše hráčky vstoupily s až moc velkými obavami. Na konci první čtvrtiny jsme prohrávaly o 20 bodů a svým zpusobem bylo po zápase. Druhá čtvrtina již byla velmi vyrovnaná jak herním projevem tak i závěrečným skórem (15:16). Třetí čvtrtina mírně náskok BŠ opět navýšila (-30 bod). Velkým překvapením pro mne bylo nasazení hráček v záverečné čtvrtině.naše hráčky do ní vlétly a šňůrou 8:0 jsme ukázaly, že i my umíme hrát pěkný basketbal.druhou polovinu 4. čtvrtiny jsme pak tak nedominovaly (8:4).

USK Praha x BŠ Praha 47 : 65 (6:26, 21:42, 31:61)

Body: Přibylová 13, Petlanová 10, Kovářová 6, Krejčová a Petráková 4, Končelíková, Heřmanová, Linhartová, Schneider a Zouharová po 2.

Druhé utkání proti HBB bylo vyrovnanější a o to víc mrzí konečná porážka. Během tohoto utkání nás bohužel trápily zbytečné chyby a ztráty míčů. Hlavně to mrzelo když jsme nejprve míč pracně vybojovaly a v zápětí ho odevzdaly soupeřkám do ruky. Dalším mínusem bylo neproměňování jasných šancí z podkoše, které jsme si vypracovaly. V tomto utkání zaslouží pochvalu všechny hráčky, protože nechaly na hřišti všechno, ale chyby nás bohužel neustály držely cca 10 bodů za soupeřkami. Hráčky velmi dobře spolupracovaly. Objevovaly se pěkné herní kombinace. Pokud budeme dál pracovat a přidáme na intenzitě v tréninku, tak to snad příště vyjde.

HB Basket x USK Praha 50 : 39 (16:8, 26:18, 38:24)

Body: Petlanová 12, Krejčová 6, Přibylová 5, Petráková a Linhartová 4, Semerádová, Heřmanová, Schneider a Kovářová po 2.