Neplánované prázdniny 2020

Přípravka

Bez školy a tréninků.

Tak jsme zůstali doma. Všichni. První týden hurá! Druhý týden se nám už začalo všem stýskat a proto jsme si založili skupinu na watsup, kde se denně "vídáme". Nejdříve jsme dětem posílali cvičení, která se dají dělat doma, ale ven se s ústenkou smí, tak už běháme a skáčeme na vzduchu. Holky posílájí videa, kde cvičí a trenérka Lenka nám je dává na instagram USK mládeže. Děkujeme. Na tento víkend máme 1000 přeskoků přes švihadlo, plank - kdo vydrží nejdéle:) a velkou radost budeme mít z běhu po lese nebo jízdě na kole, protože už je krásně.

S naším figurantem Matějem :) doma opět natočíme pár cvičení na driblink, které budou děti zkoušet po Velikonocích.

S trenérkou Luckou Zeithammerovou jsme domluvené, že jakmile to už trošku půjde...sejdeme se s dětmi na venkovním hřišti. Snad to bude co nejdříve!!!

 

AktualityZobrazit vše

13/07
Začátek zámořské ženské basketbalové ligy se blíží
Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost zahájit letošní ročník WNBA 24. července v IMG akademii na Floridě. Tam se odehrají všechny zápasy jak základní části, stejně tak i celé play-off. Jak už jsme vás informovali, základní část bude zkrácena z 36 na 22 zápasů. Vyřazovací část zůstává beze změny.
10/07
mladé lvice z USK
Včera začal již třetí přípravný kemp Lvic do dvaceti let po pandemii koronaviru. V jeho výběru se objevily i tři hráčky z USK, jmenovitě Anna Merhautová, Tereza Halátková a Kateřina Zeithammerová. Holky jsme poprosily o pár odpovědí a vy si můžete přečíst, jaké otázky padly a jak na ně holky odpovídaly.
07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA