15
11

Listopadová Šmoulinka

V téměř domácím prostředí jsme v neděli odehráli další letošní Šmoulinku a to u Wizardů. Díky rodičům, kteří nám chodí v hojném počtu fandit, byla skvělá atmosféra. Zase se zapojily nové děti, které se už nemohly dočkat, až půjdou na svoje první zápasy.
25
10

Proběhla druhá letošní Šmoulinka

Přesto, že se turnaj konal až v odpoledních hodinách, tak se sešlo 15 natěšených dětí :) První zápas s Pelhřimovem se nám podařilo vyhrát.
26
09

První šmoulinka letošní sezóny

V neděli proběhla naše první letošní Šmoulinka. Sešlo se 15 dětí z našich přípravek. Byl to moc hezký turnaj! Pro většinu hráčů a hráček to byly první zápasy před diváky:) První zápas s Vyšehradem jsme se rozkoukávali, ale polapili první vítězství. Druhý zápas s Tygry byl nad naše síly. Tygři byli herně zkušenější, takže bohužel s Tygry prohra. Poslední zápas se Strakonicemi byl po celou dobu velice vyrovnaný. Všechny tři pětky hrozně bojovaly. Se Strakonicemi se nám podařilo vyhrát a tím pádem druhé místo na turnaji. Takže veliká radost:) Příští Šmoulinka bude na domácí palubovce.
29
08

Soustředění Dobřichovice a naše přípravka

Ve vysokém počtu jsme se letos sešli na soustředění v Dobřichovicích. Po roce už lecos o basketu víme, ale pořád musíme na všem pracovat. Tyto čtyři dny byly zaměřené hlavně na driblink, dvojtakty ze slabší strany a přihrávky obouruč. V atletické části jsme trénovali výskoky na měkkém povrchu a starty na kratší vzdálenost z různých poloh. Děti byly úžasné. Krásně spolupracovaly. Nebyl vůbec žádný problém. Ze soustředění odjížděly nadšené. Během tohoto týdne se rozbíhají naše přípravky. Stále probíhají nábory!
02
08

Prázdniny

Léto je v plném proudu a my se pomalu začínáme chystat na basketbalové soustředění. Jedeme v hojném počtu a bereme i úplné začátečníky. Dobřichovice jsou blízko, tak jsme to pro některé naše malé udělali bez spinkání.
09
06

Červnová Šmoulinka

Poslední letošní šmoulení proběhlo na Kladně. V příjemné atmosféře jsme sehráli tři utkání. Soupeřky byly zkušenější, ale my jsme nastříleli celkem hodně bodů a drželi jsme s nimi krok.
23
05

Přípravky v zápasech

21.5.2022 probíhal v Kunraticích turnaj pro nejmladší baskeťáky a baskeťačky. USK vyslalo tým začátečníků. Pro většinu dětí to byly první opravdové zápasy. S každou odehranou minutou jsme se zlepšovali. Padl i nějaký koš, takže se ze soboty vyklubal hezký basketbalový den.
23
05

Předposlední Šmoulení

Krásný den v příjemném prostředí a prima děti jako vždy, to byly hlavní devizy našeho nedělního turnaje. Slovanka byla pro nás zkušeným soupeřem, který se nám nepodařilo zdolat ani v jednom ze dvou případů.. S Brandýsem se nám podařilo vyhrát. Tak to byla pro děti odměna, za tu dřinu:)
03
05

Hra a zábava u nejmenších

Přípravce stále nekončí sezóna. Jsou před námi ještě dvě Šmoulinky. První z nich nás čeká 15.5. na Slovance. Takže pořád makáme a občas si to proložíme nějakou zábavou.
28
03

Březnová Šmoulinka

Poslední březnovou neděli jsme se opět sešli v hojném počtu na turnaji Šmoulinka. Byl to krásný slunný den. A zápasy jsme si všichni užili!
USK Futures PRAHA

Tréninky

pondělí
U Krčského lesa 15:00-16:00
pondělí
Modřany 15:30-16:30
středa
U Krčského lesa 15:00-16:00
středa
Ohradní 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 15:30-16:30
pátek
Ohradní 15:30-17:00

Trenéři

Monika Hradilová
Gábina Sklenaříková
gsklenarikova@seznam.cz
Lenka Hradilová
Vítek Sklenařík