09
06

Červnová Šmoulinka

Poslední letošní šmoulení proběhlo na Kladně. V příjemné atmosféře jsme sehráli tři utkání. Soupeřky byly zkušenější, ale my jsme nastříleli celkem hodně bodů a drželi jsme s nimi krok.
23
05

Přípravky v zápasech

21.5.2022 probíhal v Kunraticích turnaj pro nejmladší baskeťáky a baskeťačky. USK vyslalo tým začátečníků. Pro většinu dětí to byly první opravdové zápasy. S každou odehranou minutou jsme se zlepšovali. Padl i nějaký koš, takže se ze soboty vyklubal hezký basketbalový den.
23
05

Předposlední Šmoulení

Krásný den v příjemném prostředí a prima děti jako vždy, to byly hlavní devizy našeho nedělního turnaje. Slovanka byla pro nás zkušeným soupeřem, který se nám nepodařilo zdolat ani v jednom ze dvou případů.. S Brandýsem se nám podařilo vyhrát. Tak to byla pro děti odměna, za tu dřinu:)
03
05

Hra a zábava u nejmenších

Přípravce stále nekončí sezóna. Jsou před námi ještě dvě Šmoulinky. První z nich nás čeká 15.5. na Slovance. Takže pořád makáme a občas si to proložíme nějakou zábavou.
28
03

Březnová Šmoulinka

Poslední březnovou neděli jsme se opět sešli v hojném počtu na turnaji Šmoulinka. Byl to krásný slunný den. A zápasy jsme si všichni užili!
28
02

Šmoulinka na domácí půdě

Domácí turnaje bývají většinou nejlepší. Opět se nám sešla skvělá parta nadšených dětí. Ještě ani turnaj neskončí a děti se už ptají, kdy bude další. Odpověď, že až za tři týdny je pro ně zdrcující:) I tentokrát se zapojily relativně nové děti, které ještě nikdy na žádném zápase nebyly. Na trénincích hrajeme hodně, ale to je jiné.
24
02

Další kolo „Špuntů“

V sobotu jsme opět zavítali na palubovku Sokola Pražského, kde se odehrálo už druhé kolo turnaje pro naše nejmenší baskeťáky a baskeťačky. Našimi „soupeři“ tentokrát byly týmy z Nehvizd, Jičína a Brandýsa nad Labem a kromě zápasů jsme si všichni užili i spoustu her a soutěží.
31
01

Šmoulinka Leden 2022

V lednu proběhla Šmoulinka u družstva Tygrů. Soupeři byli zkušení a byly to pro nás těžké zápasy. Když se stane, že potkáme družstvo, které trénuje o nějaký ten rok déle, snažíme se dětem vysvětlit, že my jsme začátečníci a že časem je umem doženeme. Trošku jsme se báli, že takové zápasy děti otráví, ale naopak. V tréninku, který následoval po turnaji, děti trénovaly na 110%. Chtějí dohnat Tygry:) Příští Šmoulinka bude na horké domácí půdě v Modřanech:)
15
12

Šmoulinka na domácí půdě

Poslední letošní Šmoulinka proběhla na domácí půdě. Sešlo se 15 nadšených dětí. První zápas jsme se trošku rozkoukávali a bohužel jsme prohráli, ale to se nám stává velmi často. Pokaždé je náš tým jiný, připojují se nové hráčky a hráči. Chvíli trvá, než se sehrajeme...Druhý a třetí zápas už to bylo o moc lepší. Oba zápasy jsme zaslouženě vyhráli. Vraceli jsme se do obrany a hlavně jsme bojovali o míče. Nebáli jsme se padnout na zem a tím jsme získávali mnoho balónů. Každý turnaj je jiný, ale přesto se pokaždé sejde skvělá parta dětí, které si vzájemně fandí, pomáhají menším spoluhráčům a spoluhráčkám. Prostě radost. Velký dík patří rodičům, prarodičům a sourozencům, bez kterých by to nešlo a kteří svým fanděním dodávají skvělou atmosféru. Turnaje tím pádem mají pro děti úplně jiný náboj. Když turnaj skončí, už se těšíme na další a to by mělo být již 2.1.2022
02
12

Přípravka Ohradní jede

Závěr roku se blíží a děti z přípravky trénující na ZŠ Ohradní na sobě pilně pracují. Za ty tři odtrénované měsíce jsou vidět velké pokroky. Především v driblinku, ale i v přihrávkách je vidět zlepšení. Čím více se děti zlepšují, tím více je to baví. Příští týden nás čeká turnaj propojený hráčkami U11 s přípravkou, tak to bude takový milý turnaj před Vánoci.
USK Futures PRAHA

Tréninky

pondělí
U Krčského lesa 15:00-16:00
pondělí
Modřany 15:30-16:30
středa
U Krčského lesa 15:00-16:00
středa
Ohradní 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 15:30-16:30
pátek
Ohradní 15:30-17:00

Trenéři