23
09

Přípravka Ohradní

Naše basketbalová přípravka, která trénuje na ZŠ Ohradní, již od začátku září jede na plné pecky:) Příští týden nás čeká první turnaj Šmoulinky, kterého se zúčastníme ve velkém počtu. Je znát, že pohyb a kór ten s míčem nás prostě baví.  Stále děláme nábory do našich přípravek. Tak neváhejte nás doporučit kamarádkám a kamarádům.
25
08

Dobřichovice 24.8-27.8.2021

Konečně i prckové zahájili přípravu na novou sezónu. V úterý se tým U11 a přípravky sešel v Dobřichovicích. Všechna děvčátka přijela s dobrou náladou. Většina holek už tu byla loni, tak věděla, co je čeká. Na soustředění máme v týmu 4 nové hráčky, které začaly chodit před covidpauzou, ale i ty se moc těšily, protože je basket hodně baví. Po rozdělení holek na pokoje nebylo nač čekat, takže šup na první trénink. Nejdříve hala, kde jsme si po delší době osahaly míč, zopakovaly dvojtakty, přihrávky... Pak nás vystřídala starší děvčata a my jsme šly omrknout venkovní hřiště. Atletická část, ve které nechyběla ani švihadla a žebřík doplnil první dnešní trénink a naše soustředění je tedy v plném proudu...
14
07

Ukončení sezóny 2020/2021

22
06

Netradiční trénink na závěr „sezony“

V tomto týdnu absolvovali poslední trénink před prázdninami hráči a hráčky přípravky v Modřanech.
26
05

Přípravka Ohradní rozjela tréninky

Nejmenší děti z našeho klubu jsou již více než měsíc opět na hřišti. Přesto, že počasí nám letošní jaro moc nepřeje, trénujeme venku. A musíme říct, že je to více než příjemné. Pro děti je to proti hale změna, sice musejí házet na vysoké koše, ale to nám i přes zatím chybějící sílu nevadí. Snažíme se toho co nejvíce dohnat, takže hodně běháme, driblujeme, ale vždy značnou část tréninku věnujeme zápasům, což je samozřejmě nejoblíbenější činnost. Celý trénink se množí dotazy, kdy už konečně bude ten zápas:) Takže díky za tu možnost, vrátit se s dětmi zpět na hřiště. Je vidět, že sport nám všem už moc chyběl!
25
05

Do trénování se vrátila i naše přípravka Modřany

23
03

Přípravka se stále připravuje v domácích podmínkách

Blíží se konec března a my jsme stále bez tréninků. Nám trenérům se po dětech už hrozně stýská, ale jak tráví tento zvláštní čas naše nejmladší basketbalové naděje. Poprosili jsme děti, ať nám o sobě něco řeknou. Jak se celé ty týdny mají, zda jim je smutno po sportu atd. Dnes představujeme Sáru a Kačku.
27
12

NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

Milé děti z naší přípravky:) tento nelehký rok 2020 nám končí a my věříme, že nám zůstanete nakloněni i nadále. Do roku 2021 vám přejeme, aby byl co nejnormálnější, plný pohody. Nechť se brzy setkáme pod našimi bezednými koši a v plné síle. Vaši trenéři
27
10

Trénink venku s přípravkou Ohradní

Ve středu 22.10. jsme si užili poslední trénink. Počasí nám přálo. Venku je to pro nás příjemná změna, takže je škoda, že nemůžeme alespoň takhle pokračovat. Připojily se k nám dvě nové šikovné děti. Přikládáme pár fotografii a těšíme se, že brzy zase začneme něco dělat společně.
13
09

Naše přípravky na Sofijském náměstí

Na nově zrekonstruovaném Sofijském náměstí v Modřanech,proběhl v sobotu 12.9.2020 den Prahy 12. V rámci slavnostního otevření náměstí, zde proběhl veletrh volnočasových aktivit.Náš klub,který má v Modřanech a blízkém okolí tři přípravky,nemohl na této akci chybět Během odpoledne si děti mohly vyzkoušet např.střelbu na koš nebo driblink.Po celou dobu zde byly trenérky přípravek,které dětem poradily jak pracovat s míčem a rodičům odpovídaly na konkrétní dotazy ohledně tréninků Nadšení dětí bylo velké,tak teď už jen počkáme,kolik dětí si v konkurenci ostatních sportů,najde cestu pod bezedné koše.
USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Modřany 15:30-16:30
středa
Ohradní 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 15:30-16:30
pátek
Ohradní 15:30-17:00

Trenéři

Gábina Sklenaříková
Katřina Latová
Monika Hradilová
Barbora Vydrová
Lenka Hradilová
Vítek Sklenařík