6.3.2023
Tento víkend dívky u11 odehráli čtyři zápasy. Začali jsme na domácí palubovce proti BA Sparta. Bez problémů jsme si odnesli výhru 86:17. Hned na to nás čekal těžký zápas proti Tygři Praha. I přes to že jsme poslední dva zápasy proti Tygrům prohráli, tak jsme byli tentokrát připraveni o něco lépe, a odnesli jsme si výhru 67:43. Další den jsme odehráli dva zápasy. Začínali jsme proti Basketu Slovanka.

Basket Slovanka byli dosud neporažení, ale nebáli jsme se a dali jsme jim zabrat. Bohužel to nestačilo na výhru zapas skončil 44:41. Bez přestávky jsme se vrhli na HB Basket, a i přes špatnou první čtvrtinu, kterou jsme prohráli 13:9, se nám to podařilo obrátit a vyhráli jsme 39:33. Tento víkend považujeme za velice úspěšný a doufáme ze takových víkendů bude víc.