24.1.2023
Začínali jsme na palubovce HB Basket na Zličíně. První nás čekala BA Sparta, kterou jsme s přehledem porazili 86:26. Hned na to jsme hráli s HB Basket, zápas byl velice napínavý, až do čtvrté čtvrtiny jsme prohrávali o pouhých pět bodů. Celou poslední čtvrtinu holky bojovaly o každý balón, ale i tak to na vítězství nestačilo, zápas skončil 47:41.

Další den nás čekaly dva velice těžké zápasy. Začali jsme proti Basketu Slovanka, kde jsme se od začátku trápili s rozehrou a hned první čtvrtinu jsme prohrávali o deset bodů a rozdíl se nám už nepodařilo dohnat a zápas skončil 34:50 výhrou Basketu Slovanka. Bez přestávky jsme se vrhli na Tygry Praha. Bohužel i zde jsme se trápili stejně jako proti Slovance a nedokázali jsme přijít na to, jak výsledek zlepšit v průběhu zápasu. Zápas skončil výsledkem 64:36 pro Tygry Praha.