24.10.2022
Družstvo U11 má za sebou čtyři utkání na domácí půdě. První hrací den nás čekali zápasy proti HB Basket a BA Sparta. V prvním utkání se nepovedlo vše podle plánu, také i kvůli dobré obraně soupeřek z HB Basket, příliš časté ztráty a dost neproměněných košů dovolily soupeři udělat komfortní náskok, který se už nezměnil do konce utkání. Druhy zápas se razantně lišil od prvního, naše holky hned z úvodních minut utkání přebraly iniciativu a díky rychlým protiútokům se dostaly do vedení, které následně jen navyšovaly.

Druhy hrací den začal těžkým utkáním proti Basket Slovanka, kde v prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná. V druhé polovině zápasu Slovanka postupně začala dominovat, a to díky dobrému doskoku a proměněným košům z druhé šance. Výsledek je nakonec 39-61 pro Slovanku.

V závěrečném utkání proti BŠ Tygři Praha hned od začátku bylo vidět, že holky mají enormní motivaci vyhrát, proto každý souboj o balon, a obranu šly na plno. Díky tomu, máme další výhru nad těžkým soupeřem 65-41.

Po čtyřech zápasech máme dvě výhry, a ještě větší chuť příště porazit soupeře na které nám tentokrat nestačili síly.