10.1.2022
První zápasy roku 2022 vyšly na naše U11. Ty odehrály 4 výborné zápasy a ze všech odchází vítězně.

V sobotu v domácí hale Wizards jsem odehrály jasné utkání proti domácímu týmu. Zkusily jsme si věci, které se učíme na trénincích, například výběhy z bedny a zpětné náběhy pod koš. 

Wizards : USK  6 : 85

 

Druhý zápas proti Slovance byl velice vyrovnaný. Musím ale říct, že Slovance chyběly dvě klíčové hráčky. Za toto vítězství jsem velmi ráda, protože v závěru sezony bude hodně důležité. Vypadá to, totiž, že se Slovankou budeme prát o 2. místo v tabulce.

Slovanka : USK   32 : 42

 

V neděli jsem opět začaly proti týmu Wizards, zápas vypadal velmi podobně jako v sobotu až na konec, kdy se z celkem hezké naší hry stala spíše lidově řečeno "holomajzna"

USK : Wizards  69 : 11

 

Poslední zápas tohoto víkendu holky odehrály po jedno zápasové pauze proti týmu HB. My byly v plné síle, zatímco HB nastoupilo pouze v 10 hráčkách, tudíž byly nuceni hrát bez střídání. Zápas jsme jednoznačně vyhrály. S HB nás čeká dohrávka odloženého zápasu v pondělí 24.1., to budeme i my v menším počtu, tak uvidíme, jak dopadne odveta.

USK : HBB   87 : 21

 

Musím pochválit především za obranu, ve všech zápasech jsem viděla určitý posun. Holky už vědí, jak mají stát a nemusím je skoro opravovat. Zvládají rychlou obranu na nohách bez vypichování, vypomoct si, když je třeba a bojovat o každý nejasný míč. Podle mě  je toto velmi důležité, pak nás totiž nemusí tolik mrzet, že nám tam nepadnou všechny koše z podkoše.   

 

Vendy a Filip

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Modřany 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 16:30-17:30
pátek
Modřany 15:30-17:00

Trenéři