20.12.2021
Poslední předvánoční víkend jsme odehrály poslední zápasy roku 2021. V sobotu i neděli jsem se utkaly zatím s neporaženým týmem BŠ Tygři Praha. Bohužel Tygřice zůstaly neporažené.

Oba dny jsme bojovaly, musím pochválit hlavně obranu všech holek. Velkou část na těsné prohře (-3) má nekoncentrace na zápas. Holky zažily první vyrovnaný zápas a vůbec jsme to mentálně nezvládly. Není možné, abych chtěla dát hrát hráčku a zjistím, že už je několik minut mimo tělocvičnu a hledá pití. A nebyla jediná, několik holek během zápasů běhá do šatny nebo za rodiči. Další věcí je, že jakmile hráčky nastoupí na hřiště jsou úplně hluché, vůbec nereagují na pokyny, ale ani si nevšímají, že na ně mluvím. 

Tygři : USK 43 : 40

USK : Tygři 43 : 62

Nedělní zápas mi přišel lepší z pohledu týmové hry a koncentrace na zápas, i když skóre tomu bohužel neodpovídalo. Dalším poznatkem je, že jsem pomalé a slaboučké.

Od příštího roku jsme se jako trenéři rozhodly, že změníme styl tréninku. Budeme muset trochu zvážnit, ať jsme i v těžkých zápasech kvalitním soupeřem. Začneme více běhat, posilovat a snažit se soustředit na koncentraci jak na tréninky, tak na zápasy.

Poslední, Vánoční trénink jsem udělaly 20.12., zahrály jsme si fotbal, vybiku a další různé soutěže. Na konci jsme si rozdaly dárečky a popřály si poklidné svátky.

 Všechny holky U11, Wendy a Filip také přejí poklidné svátky a hlavně ať jsme všichni zdravý. 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Modřany 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 16:30-17:30
pátek
Modřany 15:30-17:00

Trenéři