U11 PP

Nejmladší minižákyně U11

Rozehraná soutěž PP U11

Tak nám to konečně začalo....

O víkendu jsme odehrály turnajově první 4 zápasy PP U11. V sobotu jsme se utkaly s týmy BŠ Praha a Wizards. V prvním zápase proti BŠ Praha jsme začaly nervózně, neproměňovaly jsme spoustu jasných šancí z podkoše, projevilo se i spoustu začátečnických chyb, kdy jsme útočily na opačný koš, ale to ke katogorii U11 patří :o). I přes spoustu chyb jsme zápas vyhrály 47:25.

Ve druhém zápase proti BC Wizards jsme byly lepším týmem, s chutí si zahrály všechny hráčky, pro některé první zkušenosti v soutěžních zápasech. Vyhrály jsme vysoko 86:25.

V neděli nás podruhé čekal soupeř BŠ Praha a Sparta. V prvním zápase proti BŠ Praha jsme do zápasu vstoupily lépe než v sobotním zápase, hrály jsme do poločasu koncentrovaně a v poločase jsme vedly 32:16. Po poločase jsme trochu polevily v koncentraci a soupeř nás začal dotahovat, což by se nám do budoucna nemuselo vyplatit. Nakonec jsme zabojovaly a nepřipustily dramatický závěr. Vyhrály jsme 52:42.

V posledním nedělním zápase jsme se utkaly se Spartou. Tady musím holky pochválit za velkou bojovnost především opět v prvním poločase, kde jsme makaly především v obraně a nenechaly soupeřky dávat lehké koše. V poločase jsme vedly 20:13, po třetí čtvrtině dokonce 34:23, ale v poslední čtvrtině se nám střelecky vůbec nedařilo a soupeř stahoval. 12 vteřin do konce byl rozdíl pouhého bodu a my po našem oddechovém čase vyhazovaly z autu na naší útočné polovině. Vedení o jeden bod jsme nakonec uhájily a zvítězily 34:33.

Vstup do soutěže se nám výsledkově sice zdařil, ale spousta práce před námi.....driblink, přihrávky, OBRANA.........

Tak hurá do tréninků :o).

Tréninky

pondělí: Modřany, 16:30 - 18:00

středa: Modřany, 16:30 - 17:30

pátek: Modřany, 15:30 - 17:00

Aktuální výsledky

HB Basket
USK Praha
USK Praha
HB Basket

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA