28.1.2018
3 zápasy PP U11

V posledním lednovém víkendu jsme odehráli 3 zápasy PP U11. V sobotu nás na domácím hřišti čekalo družstvo BŠ Praha. Od začátku vyrovnaný zápas. V první čtvrtině byl pro nás koš začarovaný, i přes to že jsme měli pod košem výškovou převahu, tak jsme nedokázali dát lehký koš z podkoše, neproměňovali jsme ani jasné nájezdy z dvojtaktu. Po první čtvrtině jsme prohrávali 3:9. Ale nesvěsili jsme hlavy a ve druhé čtvrtině jsme se vrátili do zápasu. Je pravda, že jsme také neproměnili spoustu jasných příležitostí, ale některé přihrávky ( především Adiny na Majdu) byly opravdu pěkné. Poločasové skóre bylo 11:11. V druhé polovině zápasu jsme ze sebe již shodili nervozitu a začali konečně proměňovat nájezdy. Na všech hráčkách byla vidět bojovnost a chuť vyhrát.

USK - BŠ Praha 33:26

Body : Zídková, Vítková 8, Cahová, Dvořáková 4, Ballková,Frantová,Špatková, Kadeřábková 2, Florjánková 1.

V neděli v nafukovačce BA Sparta nás čekali papírově slabší soupeři - Radotín a Říčany.

V nominaci se poprvé objevily i naše nejmladší hráčky a s chutí si zahrály. V těchto zápasech s relativně slabšími soupeři je příležitost vyzkoušet si nové věci co se učíme na tréninku, zahrát si hoď a běž, ale z mého pohledu jsme to moc nevyužili a spíš jsme se přizpůsobili hře soupeře. Opět jsme neproměňovali jasné šance, kdy jsme šli sami na koš nebo doskočili balón pod košem a místo aby jsme dali lehký koš o desku, tak jsme si balón přehazovali z jedné strany na druhou. I tak jsme v obou zápasech vysoko zvítězili a některé hráčky si daly své první soutěžní body.

BA Radotín - USK Praha 9:79

Body : Frantová 18, Vítková 11, Cahová 10, Koudelková 8, Šťastná, Florjánková 6, Petlanová, Podroužková 5, Kadeřábková 4, Dvořáková, Končelíková, Březinová 2.

USK Praha - Říčany 101:8

Body : Frantová, Dvořáková 18, Končelíková, Cahová 12, Florjánková 10, Koudelková 8, Kadeřábková 5, Staszková, Luxová, Petlanová 4, Ballková, Misíková, Šťastná 2.