17.12.2017
Poslední 3 zápasy U11 v roce 2017

V posledním předvánočním víkendu jsme odehráli 3 zápasy.

V nafukovačce BA Sparta nás v prvním zápase čekalo družstvo Slovanky. V zápase jsme sice zvítězili, ale bylo to trápení. Chyběla tam chuť poprat se o balóny, nedávali jsme jasné příležitosti, dle mého zatím nejméně povedený zápas v našem podání ( a doufám že taky zůstane :o)))).

Basket Slovanka - USK Praha 23:29

Druhý sobotní zápas jsme odehráli proti BA Sparta. I když jsme prohráli, tak oproti zápasu se Slovankou jsme předvedli bojovnější výkon, při kterém nás opět trápilo neproměňování jasných příležitostí. Opět jsme se nebyli schopné zkoncentrovat na začátek zápasu a po první čtvrtině jsme prohrávali 14:0, v ostatních čtvrtinách jsme se již probrali a bylo vidět i pár povedených akcí v našem provedení.

BA Sparta - USK Praha 51:16

V neděli chvilku po poledni nás čekal poslední zápas proti vedoucímu týmu soutěže HB Basket. Opět se opakoval špatný úvod, ikdyž musím podotknout, že dnes nechyběla bojovnost. Po první čtvrtině jsme prohrávali 3:22. Do druhé čtvrtiny jsme nastoupili a hráli konečně tak jak to znám z tréninku. Využívali jsme především výškovou převahu pod naším košem, soupeř naše nájezdy a střely po doskoku zastavoval jen fauly. Tuto čtvrtinu jsme vyhráli 16:6. Ve druhém poločase nám již docházeli síly a nedokázali jsme vydržet koncentrované v obraně, ale především jsme dovolili soupeři potrestat nás lehkými koši po našich ztrátách. I tak pro mě dobrý výkon a především bojovnost, kterou bych chtěla vidět v každém zápase.

USK HB Basket 27:58