14.1.2016

Víkend 9.-10.1.2016

První zápasy v novém roce v kategorii U11 PP nás čekaly 9. a 10.1.2016. V sobotu jsme hrály na půdě Slovanky, na ZŠ Mochovská. První zápas proti HB basket jsme sice prohrály, ale nechyběla nám bojovnost v obraně, v útoku jsme se dokázaly také prosadit, trápil nás hlavně doskok soupeře, po kterém nás soupeř trestal lehkými koši z podkoše. Druhý zápas proti Slovance nám vůbec nevyšel. Nestíhaly jsme v obraně a soupeř nás trestal protiútoky (ve 3. čtvrtině jsme měly úplný výpadek, kdy jsme dokázaly tuto čtvrtinu prohrát 19:2). A nedokázaly jsme se prosazovat ani v útoku, kde jsme nebyly schopny vypořádat se s těsnou agresivní obranou soupeře.

HB basket USK Praha 53:32

Alovanka A - USK Praha 49:17

V neděli jsme sehrály 2 zápasy na domácí půdě, v tělocvičně v Modřanech. Oproti sobotním zápasům nás v neděli čekaly zápasy  s relativně lehčími soupeři. S chutí  si všechny zahrály a v obou zápasech poměrně lehce zvítězily.

USK Praha - Nusle 54:26

USK Praha - Slovanka B 89:18