15.1.2015

Nedělní  zápasy

V neděli 11.1.2015 jsme odehrály na ZŠ Mládí 2 důležité zápasy s týmy, které byly v tabulce před námi na 1. a 2. místě.

V prvním zápase na nás čekalo  do té doby neporažené družstvo HB basket. Do zápasu jsme nastoupily se silnou rodičovskou podporou :o) v hledišti a soupeři jsme nedaly nic zadarmo. Po první čtvrtině jsme sice prohrávaly 16:7, ale naše hra se mi líbila a trápilo nás neproměňování jasných šancí. Ve druhé čtvrtině jsme přitvrdily obranu a proměnily jsme několik hezkých akcí. V poločase jsme prohrávaly jen o bod 24:23. Do druhého poločasu jsme ve třetí čtvrtině nastoupily již koncentrovaněji než v té první a zlepšily jsme obranu a nepustily jsme soupeře do náskoku, který by jsme pak musely ve čtvrté čtvrtině stahovat(třetí čtvrtinu jsme odehrály vyrovnaně). Ve čtvrté čtvrině se nám pomalinku dařilo navyšovat náskok až na konečných9 bodů a zvítězily jsme 53:44 . Body : Kačírková 20, Balážová 7, Čechová 6, Nekolná, Vojtová 5, Petlanová 4, Černá, Seifertová 3.

Po tomto těžkém zápase nás čekala BA Sparta, která byla zatím na 2. místě v tabulce. V zápase byla vidět již únava z předešlého zápasu, ale musím říct, že jsem neměla pochyb o našem vítězství, pakliže by jsme neodešly (což se nestalo :o)) úplně fyzicky. I Spartu jsme přehrály  a do utkání zasáhly i mladší hráčky, které v utkání s HB basket nedostaly tolik příležitosti. Vyhrály jsme rozdílem 16 bodů - 64: 48. Body Nekolná 18, Kačírková 14, Čechová 10, Vojtová, Balážová 8, Petlanová 4, Černá 2.

Nechci dnes hodnotit a někoho vyzdvihovat jmenovitě, opravdu se mi moc líbí, jak k tomu jedna jako druhá přistoupila :o) , moc se mi líbí jak si holky navzájem fandí. a Tentokrát ještě jednou musím moc pochválit za širokou, rodičovskou diváckou obec s trumpetami :o).  Lucka