31
08

Hráčky U11 absolvovaly přípravné soustředění

V termínu 27. 8.-31. 8. 2023 se konalo pro naši nejmladší kategorii jedno z prvních (u některých již druhé) soustředění.
27
04

Turnaj 3x3 v Radotíně

Dívky U11 se tento víkend zúčastnily turnaje 3x3 v Radotíně. Holkám se už na minulém turnaji podařilo urvat první místo, a proto jsme doufali, že tento turnaj už jen budeme obhajovat.
06
03

U11 mají za sebou dobrý víkend

Tento víkend dívky u11 odehráli čtyři zápasy. Začali jsme na domácí palubovce proti BA Sparta. Bez problémů jsme si odnesli výhru 86:17. Hned na to nás čekal těžký zápas proti Tygři Praha. I přes to že jsme poslední dva zápasy proti Tygrům prohráli, tak jsme byli tentokrát připraveni o něco lépe, a odnesli jsme si výhru 67:43. Další den jsme odehráli dva zápasy. Začínali jsme proti Basketu Slovanka.
22
02

Holky U11 v neděli se zúčastnily turnaje 3x3

Holky U11 v neděli se zúčastnily turnaje 3x3 v Radotíně. Šest hraček z družstva U11 dostaly šancí si zahrát turnaj, ve kterém se zúčastnili holky a kluci z různých pražských týmů.
24
01

Holky U11 odehrály své první zápasy v roce 2023

Začínali jsme na palubovce HB Basket na Zličíně. První nás čekala BA Sparta, kterou jsme s přehledem porazili 86:26. Hned na to jsme hráli s HB Basket, zápas byl velice napínavý, až do čtvrté čtvrtiny jsme prohrávali o pouhých pět bodů. Celou poslední čtvrtinu holky bojovaly o každý balón, ale i tak to na vítězství nestačilo, zápas skončil 47:41.
19
12

U11 vítězí nad Wizards

V sobotu 17.12 odehrálo před Vánocemi družstvo u11 poslední své dva zápasy. Oba zápasy jsme hráli se stejným soupeřem BC Wizards, první zápas jsme se s přehledem vyhráli 9:52, ale i přes výhru s takovým výsledným skóre, jsme očekávali v první půli našeho zápasu větší nasazení hráček. A o pár hodin na to jsme měli šanci to zlepšit, ale bohužel se nic nezměnilo, první půli druhého zápasu jsme se dostatečně nesoustředili. Druhá půle byla už o dost lepší, holky se víc snažily a proměnovaly lehké koše, zápas dopadl 16:72 v náš prospěch. Holky si tak na prázdniny odnesly dvě výhry.
28
11

Čtyři víkendové zápasy U11

Družstvo U11 má za sebou čtyři víkendové zápasy. Začínali jsme v Jenči prvním zápasem proti BA Sparta Praha. První čtvrtina nebyla úplně podle představ, nebránili jsme precizně a první čtvrtina skončila 10:6. Přes náš špatný start jsme zbytek utkání uhráli s přehledem a konečné skóre bylo 66:28. Hned po tom nás čekal těžký zápas s Tygry Praha. Holky se celý zápas trápily proti velmi dobré obraně Tygrů a tlaku domácích fanoušků, zápas dopadl 41:75 ve prospěch soupeře.
24
10

Vstoupili jsme od nové sezóny

Družstvo U11 má za sebou čtyři utkání na domácí půdě. První hrací den nás čekali zápasy proti HB Basket a BA Sparta. V prvním utkání se nepovedlo vše podle plánu, také i kvůli dobré obraně soupeřek z HB Basket, příliš časté ztráty a dost neproměněných košů dovolily soupeři udělat komfortní náskok, který se už nezměnil do konce utkání. Druhy zápas se razantně lišil od prvního, naše holky hned z úvodních minut utkání přebraly iniciativu a díky rychlým protiútokům se dostaly do vedení, které následně jen navyšovaly.
29
08

Máme po soustředění

Kategorie U11 absolvovala basketbalové soustředění v Dobřichovicích. Kromě basketbalové přípravy v hale, hračky se připravovaly i kondičně, díky atletickým tréninkům. A po tréninkovém programu, holky čekaly týmové akce, které si společně užily. Nyní nás již čekají pravidelné tréninky v Praze, kde se budeme připravovat na blížící se sezónu.
12
06

BRANDÝSKÝ POHÁR

Holky U11 se chtěly po úspěšné sezóně a mistrovství ještě trochu zapotit, proto jsme hledaly nějaký turnaj, bohužel jediný, který jsme našly byl Brandýský pohár pořádaný pro starší kategorii, pro budoucí U13.
USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Modřany 16:30-18:00
čtvrtek
Modřany 16:30-17:30
pátek
Modřany 15:30-17:00

Trenéři

Barbora Schambergerová
barca.schambergerova@seznam.cz
Monika Hradilová