6.2.2022

Po menší pauze kvůli covidu, kdy byl odložen jeden hrací víkend, jsme vyrazily na palubovku soupeřů a to do Slaného a do Karlových Varů.

S družstvem Slaného jsme teď delší dobu nehrály, tak jsme byly trošku nervózní, nevěděly jsme, jak se tým Slaného změnil, co nás čeká atd.

První 2 čtvrtiny jsme mírně vedly, ale ve 3 čtvrtině tým Slaného sroval a dokonce se ujal vedení o 2 body. Naštěstí v poslední čtvrtině jsme zabojovaly, zahrály několik rychlých protiútoků a skóre obrátily v náš prospěch. Celé utkání se hrál bojovný basketbal, který se musel líbit. Utkání mělo i výbornou diváckou kulisu.

BC Slaný : USK Praha     54 : 66

V neděli jsme zavítaly na hřiště Karlových Varů. S tímto družstvem jsme se utkaly již v základní skupině, tak jsme věděly, co nás zhruba čeká. První čtvrtina nebyla úplně podle našich představ, ale holky se začaly zlepšovat, dodržovat taktické pokyny a tím jsme si vytvořily menší bodový náskok a tento náskok jsme během 3 a 4 čtvrtiny navyšovaly. Utkání jsme v klidu dovedly do vítězného konce.

BK Karlovy Vary : USK Praha     38 : 60