13.12.2021

O víkendu nás čekaly 2 poslední zápasy základní části skupiny A. Šlo o umístění na prvních třech místech a tím i o zajištění přímého postupu do extraligy.

 

DBaK Plzeň : USK Praha  39 : 108

V sobotu jsme zavítaly na hřiště Plzně. Po prvním zápase doma jsme věděly co můžeme od soupeře čekat. Hrály jsme těsnou obranu po celém hřišti a a po ztrátách soupeře jsme hrály rychlý protiútok.

V zápase si zahrály všechna děvčata a všechna zaslouží pochvalu. Plnily pokyny trenérek a makaly v obraně.

 

BK Lokomotiva Karlovy Vary : USK Praha   34 : 51

V neděli nás čekal soupeř, který v sobotu prohrál se Strakonicemi a chtěl moc proti nám uspět, vrátit nám porážku z Královky. A hlavně šlo o umístění na čele tabulky. Kdo postoupí přímo do extraligy a kdo bude čekat na třetím místě, zda postoupí či nikoliv. Záleží i na vývoji v ostatních skupinách.....

Celý zápas jsme vedly, ale soupeř se nevzdával a nepříjemně dotahoval. V jednu chvíli jsme vyhrávaly jen o 3 body. Naštěstí jsme se nenechaly zlomit a tlak soupeře jsme ustály. Rozhodlo i to, že máme širší, vyrovnanější tým než soupeř. Mohly jsme více střídat a tím mít více fyzických sil v závěru. Všechny hráčky bojovaly a zaslouží velkou pochvalu.

Poslední hrací víkend v roce jsme zvládly a tím jsme mohly slavit 1. místo v tabulce skupiny A a tím i postup do extraligy !!!

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

10.
zář
Loko Karlovy Vary
USK Praha
11.
zář
BK Levhartice Chomutov
USK Praha

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

1.
USK Praha
0
2.
Loko Karlovy Vary
0
3.
BKj. Kralupy n.V.
0
4.
BK Levhartice Chomutov
0
5.
Tygři Praha
0
6.
BC Slaný
0

Tréninky

pondělí
Petřiny 16:30-18:00
úterý
Petřiny 18:00-19:30
čtvrtek
Petřiny 16:30-18:00
pátek
Královka 19:00-20:30

Trenéři

Lucie Zeithammerová
Vendula Pouchová