1.9.2020
Na mezinárodním turnaji U14, který pořádal náš klub a kterého se zúčastnilo několik týmů z Česka,jsme obsadily pěkné druhé místo.

Poslední prázdninový víkend proběhl na Královce 1.ročník mezinárodního turanje Prague Open. Naše hráčky v sobotu nastoupily proti týmům z Bruntálu a Lovosic. Obě utkání měly plně ve své režii, proti Lovosiciím si nastřílely rekord, když vyhrály 145:10. Po vítězství ve skupině A se v něděli potkaly s vítezi skupin B a C .

Utkání proti Strakonicím bylo velmi napínavé. První čtvrtinu měly navrch soupeřky ze Strakonic, druhou čtvrtinou jsme skóre otočily a zbytek utkání jsme stále mírně vedly. Vítězstvím 60:55 jsme věděly, že utkání s Chomutovem budeme hrát o zlato.

Bohužel proti Chomutovu nám vůbec nevyšel začátek, první čtvrtinu jsme prohrály 28:7 a více méně bylo rozhodnuto. Další tři čtvrtiny již byly podstatně vyrovnanější, přesto musíme uznat, že soupeřky byly lepší a zlaté medaile si zasloužily.

I přes porážku ve finále bylo ve všech 4 utkáních postupně vidět zlepšení děvčat. Bojovnost a chuť do hry měla také zvyšující tendenci, v posledním utkání už nám trošku docházely fyzické síly. Všechna děvčata si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Ela Zídková se stala nejlepší střelkyní turnaje. Gratulujeme Elo !!!

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

3.
říj
130
25
USK Praha
ASK Lovosice
28.
zář
64
67
USK Praha
Basket Slovanka

Tabulka

1.
USK Praha
7
2.
Basket Slovanka
7
3.
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
7
4.
Pandy Čelákovice
5
5.
Pastelka MB
4
6.
ASK Lovosice
3
7.
Slavoj BK Litoměřice
0

Tréninky

pondělí
Petřiny 18:30-20:00
úterý
Petřiny 17:00-18:30
čtvrtek
Petřiny 17:00-18:30
pátek
Petřiny 17:00-18:30

Trenéři

Ivana Hradilová
Lenka Pajkrtová
pajkrtova@seznam.cz